Ziaja jeju młoda skóra mgiełka do twarzy i ciała z nutą mango, kokosa i papai dodaje energii na co dzień idealna po treningu, na lato, w podróży szybko odświeża, delikatnie chłodzi, nawilża kluczowe składniki - olej z kamelii japońskiej z wyspy Jeju koi i nawilża skórę - wyciąg z czystka skuteczny w pielęgnacji cery trądzikowej - prowitamina B5 i pochodna aminokwasu glicyny głęboko nawilżają naskórek - aktywne salicylany z kory topoli osikowej seria jeju - odpowiada na szczególne potrzeby młodej skóry - poprawia wygląd, odświeża i upiększa - pomaga pozbyć się niedoskonałości - łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia - zawiera roślinne substancje aktywne - pachnie koktajlem egzotycznych owoców - słodko i orzeźwiająco
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2029-01-31

pojemność

cena za litr

58,20 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887045243

5901887045243

precio: 11,64 zł

11.64 PLN 2029-01-31 NewCondition
Aqua (Water), PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Panthenol, Betaine, Populus Tremuloides Bark Extract, Propylene Glycol, Cistus Incanus Flower/Leaf/Stem Extract, Camellia Japonica Seed Oil, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance), Citrus Aurantium Peel Oil, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalyl Acetate, Linalool, Geraniol, Citral, Geranyl Acetate, Vanillin, Citric Acid.
jeju młoda skóra mgiełka do twarzy i ciała z nutą mango, kokosa i papai dodaje energii na co dzień idealna po treningu, na lato, w podróży szybko odświeża, delikatnie chłodzi, nawilża kluczowe składniki - olej z kamelii japońskiej z wyspy Jeju koi i nawilża skórę - wyciąg z czystka skuteczny w pielęgnacji cery trądzikowej - prowitamina B5 i pochodna aminokwasu glicyny głęboko nawilżają naskórek - aktywne salicylany z kory topoli osikowej seria jeju - odpowiada na szczególne potrzeby młodej skóry - poprawia wygląd, odświeża i upiększa - pomaga pozbyć się niedoskonałości - łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia - zawiera roślinne substancje aktywne - pachnie koktajlem egzotycznych owoców - słodko i orzeźwiająco
Bosphaera Bosphaera Exfoliante Bosphaera Bosphaera Exfoliante
corporal Sugar, frambuesa jugosa con hibisco 200 g
193,20zł/kg

precio: 38,64 zł

PLN
1
2
Bosphaera Bosphaera Exfoliante Bosphaera Bosphaera Exfoliante
corporal de azúcar con frutos rojos e higos 200 g
193,20zł/kg

precio: 38,64 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-10-12
Bosphaera Bosphaera Manteca Bosphaera Bosphaera Manteca
negra corporal hidratante y regeneradora, orquídea 200 g
232,40zł/kg

precio: 46,48 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-06-24
Bosphaera Bosphaera Exfoliante Bosphaera Bosphaera Exfoliante
corporal de azúcar, peonías moradas 200 g
193,20zł/kg

precio: 38,64 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-01-08
Bosphaera Bosphaera Exfoliante Bosphaera Bosphaera Exfoliante
corporal de azúcar con pomelo y papaya 200 g
193,20zł/kg

precio: 38,64 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2028-01-28
Nivea Nivea SUN Protect & Nivea Nivea SUN Protect &
Moisture Spray Loción Solar SPF 20 200 ml
261,30zł/l

precio: 52,26 zł

PLN
1
4
Nivea Nivea SUN Protect & Nivea Nivea SUN Protect &
Moisture Loción protectora solar SPF 50+ 200 ml
293,95zł/l

precio: 58,79 zł

PLN
1
1
Nivea Nivea SUN Aceite bronceador Nivea Nivea SUN Aceite bronceador
Caroteno Bronce Intenso spray SPF 6 200 ml
147,40zł/l

precio: 29,48 zł

PLN
1
1
Ziaja íntima higiene íntima de Ziaja íntima higiene íntima de
lavado melocotón 500.00 ml
22,48zł/l

precio: 11,24 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2028-04-30
Ziaja Cabra lechera leche compresa Ziaja Cabra lechera leche compresa
, jabón de ducha cremoso 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad
2029-02-28
Ziaja manteca de cacao , jabón de Ziaja manteca de cacao , jabón de
ducha cremoso 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2029-02-28
Ziaja Gel de ducha de oliva Ziaja, Ziaja Gel de ducha de oliva Ziaja,
un acondicionador natural para la piel 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2029-02-28
Ziaja vitamina tonic cada tipo de Ziaja vitamina tonic cada tipo de
piel madura 200 ml
49,20zł/l

precio: 9,84 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

precio: 8,62 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad
2028-10-30
Ziaja Leche de caléndula Ziaja Ziaja Leche de caléndula Ziaja
para desmaquillar pieles normales y secas 200 ml
61,40zł/l

precio: 12,28 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2028-12-31
Ziaja crema líquida para la Ziaja crema líquida para la
protección higiene íntima con ácido láctico de 200 ml
41,40zł/l

precio: 8,28 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad
2028-07-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5