Ziaja Crema de aloe para pieles normales y secas

Ziaja Nawilżający krem do twarzy z wyciągiem z aloesu. Doskonale nawilża i zapobiega utracie wody. Działa kojąco na naskórek. Zapewnia skórze miękkość i elastyczność. pH naturalne Preparat testowany dermatologicznie
Ziaja Crema de aloe para pieles normales y secas Ziaja Crema de aloe para pieles normales y secas
pojemność netto

pojemność netto

100 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-10-30

pojemność

cena za litr

114,20 zł / l

kraj

País de origen

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887000082

5901887000082

precio: 11,42 zł

11.42 PLN 2028-10-30 NewCondition
Aqua (Water), Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Hexyl Laurate, Glycerin, Dimethicone, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Isohexadecane, Polysorbate 80, Sodium Polyacrylate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum (Fragrance), Linalool, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Limonene, Citric Acid
Nawilżający krem do twarzy z wyciągiem z aloesu. Doskonale nawilża i zapobiega utracie wody. Działa kojąco na naskórek. Zapewnia skórze miękkość i elastyczność. pH naturalne Preparat testowany dermatologicznie
Características:cera normalna sucha
marca:Ziaja
Conservación:Najlepiej zużyć przed końcem: data ważności i seria na opakowaniu.
Preparación y uso:Sposób użycia: Krem nanieść na skórę twarzy, szyi i dekoltu, następnie delikatnie wklepać.
Tipo de embalaje:Słoik
País de origen:Polska
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
Bella bastoncillos de algodón Bella bastoncillos de algodón
100sztuk 100 szt.

precio: 2,56 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2030-11-30
Bosphaera Bosphaera Pasta Bosphaera Bosphaera Pasta
limpiadora y exfoliante para el rostro 100 g
387,00zł/kg

precio: 38,70 zł

PLN
1
1
Nivea Nivea MEN Sensitive Bálsamo Nivea Nivea MEN Sensitive Bálsamo
calmante para después del afeitado 100 ml
304,90zł/l

precio: 30,49 zł

PLN
1
2
Nivea Nivea Luminous630? Skin Glow Nivea Nivea Luminous630? Skin Glow
Glow- 100 ml
339,90zł/l

precio: 33,99 zł

PLN
1
1
Bosphaera Bosphaera Glinka Bosphaera Bosphaera Glinka
czerwona 100 g
116,20zł/kg

precio: 11,62 zł

PLN
1
1
Bosphaera Bosphaera Glinka zielona Bosphaera Bosphaera Glinka zielona
100 g
116,20zł/kg

precio: 11,62 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2028-07-15
Bosphaera Bosphaera Hydrolat Bosphaera Bosphaera Hydrolat
ze skórki 100 ml
222,10zł/l

precio: 22,21 zł

PLN
1
1
Bosphaera Bosphaera Glinka biała Bosphaera Bosphaera Glinka biała
100 g
116,20zł/kg

precio: 11,62 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2028-06-02
Ziaja manteca de cacao, mejora el Ziaja manteca de cacao, mejora el
tono de la piel , crema para la piel normal, seca 50 ml
145,60zł/l

precio: 7,28 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-05-30
Ziaja Crema facial de oliva Ziaja Crema facial de oliva
natural Ziaja para pieles secas y normales 50 ml
153,20zł/l

precio: 7,66 zł

PLN
1
19
fecha de caducidad 2028-02-28
Ziaja Ziaja Crema Oliva + UV para Ziaja Ziaja Crema Oliva + UV para
pieles secas y normales 50 ml
145,40zł/l

precio: 7,27 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2028-04-30
Ziaja Ziaja Kozie mleko krem 1 Ziaja Ziaja Kozie mleko krem 1
50 ml
263,80zł/l

precio: 13,19 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad
2029-02-28
Ziaja íntima higiene íntima de Ziaja íntima higiene íntima de
lavado melocotón 500.00 ml
22,48zł/l

precio: 11,24 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2028-04-30
Ziaja Cabra lechera leche compresa Ziaja Cabra lechera leche compresa
, jabón de ducha cremoso 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad
2029-02-28
Ziaja manteca de cacao , jabón de Ziaja manteca de cacao , jabón de
ducha cremoso 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2029-02-28
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5