Chocolate blanco Wedel

Wedel
21Chocolate blanco Wedel
Delikatna czekolada biała od E.Wedel to doskonale wyważona słodycz, która zapewni ci błogie chwile pełne przyjemnego, intensywnego smaku. Idealnie komponuje się z poranną kawą i zachęca do spontanicznego rozkoszowania się chwilami spędzonymi z przyjaciółmi. Każda kosteczka powstała z najwyższej jakości składników... i to właśnie dzięki nim doskonale rozpływa się w ustach, rozpieszczając kubki smakowe. Czekolada ta sprawdzi się jako słodka przekąska, a także jako czekolada do gotowania. Przygotujesz z niej pyszne desery i wytrawne dania. Czekolada pełna smaku? Wedlowska biała... warta każdej chwili zapomnienia! • Oryginalna wedlowska czekolada biała • Gładka i aksamitna tabliczka • Przyjemnie rozpływa się w ustach • Niepowtarzalny, intensywny smak • Idealna jako dodatek do deserów i wytrwanych potraw • Tabliczka 80 g
Chocolate blanco WedelChocolate blanco Wedel
masa netto

masa netto

80 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-06-21

pojemność

cena za kilogram

84,38 zł / kg

kraj

País de origen

Poland

ocena

ranking

2.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901588018713

5901588018713

precio: 6,75 zł

6.75 PLN 2027-06-21 NewCondition
cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, serwatka w proszku (z mleka), jogurt w proszku, emulgator (lecytyny sojowe), aromat
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g
Energia2354 kJ
Energia564 kcal
Tłuszcz35 g
w tym kwasy nasycone19 g
Węglowodany56 g
w tym cukry56 g
Błonnik0 g
Białko6,1 g
Sól0,23 g
Produkt zawiera 6 porcji x 3 kostki (~13,3 g).
* Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Zawiera
Delikatna czekolada biała od E.Wedel to doskonale wyważona słodycz, która zapewni ci błogie chwile pełne przyjemnego, intensywnego smaku. Idealnie komponuje się z poranną kawą i zachęca do spontanicznego rozkoszowania się chwilami spędzonymi z przyjaciółmi. Każda kosteczka powstała z najwyższej jakości składników... i to właśnie dzięki nim doskonale rozpływa się w ustach, rozpieszczając kubki smakowe. Czekolada ta sprawdzi się jako słodka przekąska, a także jako czekolada do gotowania. Przygotujesz z niej pyszne desery i wytrawne dania. Czekolada pełna smaku? Wedlowska biała... warta każdej chwili zapomnienia! • Oryginalna wedlowska czekolada biała • Gładka i aksamitna tabliczka • Przyjemnie rozpływa się w ustach • Niepowtarzalny, intensywny smak • Idealna jako dodatek do deserów i wytrwanych potraw • Tabliczka 80 g
Características:pełnia przyjemności
marca:E.Wedel
Nombre del producto regulado legalmente:Czekolada biała.
Tipo de embalaje:Folia kurczliwa
País de origen:Poland
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: może być 2/5

Na podstawie 1 oceny.




    Wedel E. Wedel Chocolate oscuro Wedel E. Wedel Chocolate oscuro
    amargo 80% 80 g
    127,63zł/kg

    precio: 10,21 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2027-12-14
    VIVANI Vivani Chocolate amargo VIVANI Vivani Chocolate amargo
    100% cacao orgánico 80 g
    280,25zł/kg

    precio: 22,42 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2028-05-30
    Super Fudgio Chocolate Super Super Fudgio Chocolate Super
    Fudgio endulzado con dátiles sin gluten BIO 80 g
    332,63zł/kg

    precio: 26,61 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-10-02
    Wedel Wedel Strongly chocolate con Wedel Wedel Strongly chocolate con
    leche con avellanas 80 g
    97,38zł/kg

    precio: 7,79 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad
    2027-02-16
    Alpen Gold nussbeisser chocolate Alpen Gold nussbeisser chocolate
    con leche con avellanas enteras 100 g
    77,50zł/kg

    precio: 7,75 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2027-05-13
    Goplana chocolate amargo Goplana chocolate amargo
    fecha de caducidad
    2028-02-28
    Wedel caramelo del chocolate Wedel caramelo del chocolate
    fecha de caducidad 2027-01-14
    Schogetten Orzechowo de chocolate Schogetten Orzechowo de chocolate
    fecha de caducidad 2026-12-31
    Wedel halva Royal Vainilla Wedel halva Royal Vainilla
    50 g
    64,40zł/kg

    precio: 3,22 zł

    PLN
    1
    41
    fecha de caducidad 2027-02-06
    Wedel Halva Royal con avellanas Wedel Halva Royal con avellanas
    50 g
    75,20zł/kg

    precio: 3,76 zł

    PLN
    1
    16
    fecha de caducidad 2027-01-30
    Wedel placer calentamiento 200g Wedel placer calentamiento 200g
    barril bomboniera 200 g
    139,95zł/kg

    precio: 27,99 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2027-02-06
    Wedel halva golosinas reales Wedel halva golosinas reales
    50 g
    75,20zł/kg

    precio: 3,76 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2027-01-22
    Wedel frambuesa champán delicado Wedel frambuesa champán delicado
    fecha de caducidad 2026-12-18
    Wedel Champagne cereza delicada Wedel Champagne cereza delicada
    fecha de caducidad 2027-01-07
    Wedel Champagne albaricoque Wedel Champagne albaricoque
    delicado 147 g
    36,73zł/kg

    precio: 5,40 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2026-12-31
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5