mousse de tomate

Dawtona
55
Polecammousse de tomate
411mousse de tomate
Ten przecier powstał z 10 pomidorów zebranych latem w rejonie Zamojszczyzny
mousse de tomatemousse de tomate
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-08-28

pojemność

cena za kilogram

11,04 zł / kg

kraj

País de origen

Poland

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901713002693

5901713002693

precio: 5,52 zł

5.52 PLN 2028-08-28 NewCondition
pomidory (99,5 %), sól
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu w 100 g
Wartość energetyczna122 kJ / 29 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany4,0 g
w tym cukry3,9 g
Błonnik0,8 g
Białko1,6 g
Sól0,51 g

Ten przecier powstał z 10 pomidorów zebranych latem w rejonie Zamojszczyzny
marca:Dawtona
Sobre la marca:Dawtona Rodzinna firma
Nombre del producto regulado legalmente:Przecier pomidorowy. Produkt pasteryzowany.
Otra información:FSC - Mix, FSC C020428
Conservación:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii na górze opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 48 godzin.
Tipo de embalaje:Karton
País de origen:Poland
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 11 ocen.

  • Sylwia , 2016-11-13 16:52:10Polecam



Podravka mousse de tomate Podravka mousse de tomate
500 g
8,70zł/kg

precio: 4,35 zł

PLN
1
33
fecha de caducidad 2029-05-05
Bio Food Puré de tomate sin Bio Food Puré de tomate sin
gluten Bio Food BIO 500 ml
19,98zł/l

precio: 9,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-03-14
Dawtona puré de tomate con Dawtona puré de tomate con
hierbas Dawtona polaco 500 g
11,28zł/kg

precio: 5,64 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2028-06-26
la BIO IDEA Puré de tomate Passat la BIO IDEA Puré de tomate Passat
La Bio Idea en caja BIO 500 g
16,78zł/kg

precio: 8,39 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-12-11
Podravka Puré de tomate Podravka Podravka Puré de tomate Podravka
con hierbas mediterráneas 500 ml
8,70zł/l

precio: 4,35 zł

PLN
1
26
fecha de caducidad 2028-04-23
Jamar Tomate clásico Jamar Passat Jamar Tomate clásico Jamar Passat
500 g
9,98zł/kg

precio: 4,99 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad 2028-02-29
Alce Nero Salsa de tomate Alce Alce Nero Salsa de tomate Alce
Nero Passata 3x200g BIO 600 g
25,60zł/kg

precio: 15,36 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-03-31
Metelliana Tomates Metelliana Metelliana Tomates Metelliana
rallados sin piel 690 g
11,58zł/kg

precio: 7,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-08-31
Dawtona chips de remolacha Dawtona chips de remolacha
510 g
11,51zł/kg

precio: 5,87 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-03-17
Dawtona maíz dulce en conserva Dawtona maíz dulce en conserva
400 g
13,00zł/kg

precio: 5,20 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2029-10-08
Dawtona frijoles rojos enlatados Dawtona frijoles rojos enlatados
400 g
13,65zł/kg

precio: 5,46 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2029-05-04
Dawtona rodajas de tomate en lata Dawtona rodajas de tomate en lata
400 g
13,05zł/kg

precio: 5,22 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2028-10-04
Dawtona tomates enteros en Dawtona tomates enteros en
conserva 400 g
13,70zł/kg

precio: 5,48 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2028-09-24
Dawtona alubias blancas Dawtona alubias blancas
400 g
13,68zł/kg

precio: 5,47 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2029-03-20
Dawtona Guisantes Dow TONO Dawtona Guisantes Dow TONO
enlatados 400 g
9,98zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2028-07-23
Dawtona Dawtona tomates en rodajas Dawtona Dawtona tomates en rodajas
en una lata con ajo 400 g
12,50zł/kg

precio: 5 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-09-26
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5