Puré de tomate Passat La Bio Idea en caja BIO

la BIO IDEA

Ekologiczny sos z zagęszczonych pomidorów. Wyśmienicie smakuje z makaronem. Stanowi również doskonałą bazę dla innych sosów, np. z dodatkiem warzyw (bakłażan, cukinia, papryka) i aromatycznych, świeżych ziół (bazylia, rozmaryn i tymianek).

Puré de tomate Passat La Bio Idea en caja BIOPuré de tomate Passat La Bio Idea en caja BIO
BIO
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-12-11

pojemność

cena za kilogram

16,78 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8718976016261

8718976016261

precio: 8,39 zł

8.39 PLN 2027-12-11 NewCondition

przetarte pomidory*, regulator kwasowości: kwas cytrynowy (*certyfikowany składnik ekologiczny)


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna: 94 kJ/22 kcal
Tłuszcz: 0,1 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0 g
Węglowodany: 3,4 g
w tym cukry: 2,9 g
Białko: 1,1 g
Sól: 0,48 g


Ekologiczny sos z zagęszczonych pomidorów. Wyśmienicie smakuje z makaronem. Stanowi również doskonałą bazę dla innych sosów, np. z dodatkiem warzyw (bakłażan, cukinia, papryka) i aromatycznych, świeżych ziół (bazylia, rozmaryn i tymianek).


Podravka mousse de tomate Podravka mousse de tomate
500 g
8,70zł/kg

precio: 4,35 zł

PLN
1
33
fecha de caducidad 2029-05-05
Bio Food Puré de tomate sin Bio Food Puré de tomate sin
gluten Bio Food BIO 500 ml
19,98zł/l

precio: 9,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-03-14
Dawtona mousse de tomate Dawtona mousse de tomate
500 g
11,04zł/kg

precio: 5,52 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2028-08-28
Dawtona puré de tomate con Dawtona puré de tomate con
hierbas Dawtona polaco 500 g
11,28zł/kg

precio: 5,64 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2028-06-26
Podravka Puré de tomate Podravka Podravka Puré de tomate Podravka
con hierbas mediterráneas 500 ml
8,70zł/l

precio: 4,35 zł

PLN
1
26
fecha de caducidad 2028-04-23
Jamar Tomate clásico Jamar Passat Jamar Tomate clásico Jamar Passat
500 g
9,98zł/kg

precio: 4,99 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad 2028-02-29
Alce Nero Salsa de tomate Alce Alce Nero Salsa de tomate Alce
Nero Passata 3x200g BIO 600 g
25,60zł/kg

precio: 15,36 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-03-31
Metelliana Tomates Metelliana Metelliana Tomates Metelliana
rallados sin piel 690 g
11,58zł/kg

precio: 7,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-08-31
la BIO IDEA La Bio Idea Puré de la BIO IDEA La Bio Idea Puré de
Tomate Passata BIO 680 g
15,25zł/kg

precio: 10,37 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2029-12-31
la BIO IDEA La Bio Idea Passata la BIO IDEA La Bio Idea Passata
con albahaca BIO 680 g
19,87zł/kg

precio: 13,51 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-12-31
la BIO IDEA La Bio Idea Mezcla de la BIO IDEA La Bio Idea Mezcla de
Judías en salmuera BIO 400 g
18,20zł/kg

precio: 7,28 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-03-26
la BIO IDEA Habas de mantequilla la BIO IDEA Habas de mantequilla
La Bio Idea BIO 400 g
22,48zł/kg

precio: 8,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-05-19
la BIO IDEA La Bio Idea frijol la BIO IDEA La Bio Idea frijol
rojo riñón BIO 400 g
21,25zł/kg

precio: 8,50 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2029-09-01
la BIO IDEA La Bio Idea Tomates en la BIO IDEA La Bio Idea Tomates en
rodajas sin piel BIO 400 g
20,75zł/kg

precio: 8,30 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2028-12-31
la BIO IDEA La Bio Idea garbanzos la BIO IDEA La Bio Idea garbanzos
BIO 400 g
20,60zł/kg

precio: 8,24 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2029-10-01
la BIO IDEA La Bio Idea tomates la BIO IDEA La Bio Idea tomates
pelati sin piel BIO 400 g
21,25zł/kg

precio: 8,50 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2028-12-31
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5