Divida la oblea de chocolate sin 6 - Cocoa

Grześki
55
Dobre.Divida la oblea de chocolate sin 6 - Cocoa
53Divida la oblea de chocolate sin 6 - Cocoa
Każdy ma swoje Grześki Każdy ma swoje Grzeszki
Divida la oblea de chocolate sin 6 - CocoaDivida la oblea de chocolate sin 6 - Cocoa
masa netto

masa netto

26 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-01-31

pojemność

cena za kilogram

47,69 zł / kg

kraj

País de origen

Poland

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900394006556

5900394006556

precio: 1,24 zł

comprar 36 szt. para 1.22 zł/szt
1.24 PLN 2027-01-31 NewCondition
mąka pszenna, tłuszcz palmowy, mleko w proszku odtłuszczone, cukier, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 4,1 %, skrobia, emulgator: lecytyny (z soi), substancje spulchniające: węglany sodu, węglany amonu, sól, serwatka w proszku (z mleka), aromat, orzechy laskowe, orzeszki arachidowe
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Energia2209 kJ
Energia528 kcal
Tłuszcz29 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone17 g
Węglowodany55 g
w tym cukry30 g
Białko12 g
Sól0,32 g
Opakowanie zawiera 1 porcję.

Orzechy laskowe : Zawiera
Mleko : Zawiera
Orzeszki ziemne : Zawiera
Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Każdy ma swoje Grześki Każdy ma swoje Grzeszki
Características:dziel na 6, kakaowe
marca:Grześki
Nombre del producto regulado legalmente:Wafel przekładany kremem kakaowym 71 %.
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Tipo de embalaje:Torba
País de origen:Poland
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.

  • Marek , 2025-10-01 07:14:13Dobre.



Pawełek barra de caramelo Pawełek barra de caramelo
42 g
75,24zł/kg

precio: 3,16 zł

PLN
1
57
fecha de caducidad 2027-02-26
Pawełek barra de helado Pawełek barra de helado
fecha de caducidad 2027-05-26
Grześki oblea de chocolate Grześki oblea de chocolate
naturales 36 g
52,22zł/kg

precio: 1,88 zł

PLN
1
128
fecha de caducidad 2027-06-30
Prince Polo Oblea clásica Prince Prince Polo Oblea clásica Prince
fecha de caducidad 2027-05-18
Jutrzenka | Obleas maní familia Jutrzenka | Obleas maní familia
fecha de caducidad 2027-08-30
Jutrzenka | Obleas familia, crema Jutrzenka | Obleas familia, crema
180 g
23,72zł/kg

precio: 4,27 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad 2027-07-30
Jutrzenka | Barquillos de cacao Jutrzenka | Barquillos de cacao
familia 180 g
23,50zł/kg

precio: 4,23 zł

PLN
1
23
fecha de caducidad 2027-07-30
Grześki oblea con capas de crema Grześki oblea con capas de crema
de cacao 34 g
40,00zł/kg

precio: 1,36 zł

PLN
1
67
fecha de caducidad 2027-07-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5