Vinagre de alcohol 10 % Acidez

Octim
52Vinagre de alcohol 10 % Acidez
Produkt otrzymany przez naturalną fermentację octową rozcieńczonego spirytusu rektyfikowango lub spirytusu bezpirydynowego do produkcji octu.
Vinagre de alcohol 10 % AcidezVinagre de alcohol 10 % Acidez
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

pojemność

cena za litr

8,30 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901605001162

5901605001162

precio: 4,15 zł

4.15 PLN NewCondition

Ocet spirytusowy, substancja konserwująca: pirosiarczyn sodu (zawiera dwutlenek siarki i siarczyny)


Produkt otrzymany przez naturalną fermentację octową rozcieńczonego spirytusu rektyfikowango lub spirytusu bezpirydynowego do produkcji octu.
marca:Octim
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Octim Vinagre de espíritu de Octim Vinagre de espíritu de
    Octim 500 ml
    11,98zł/l

    precio: 5,99 zł

    PLN
    1
    14
    Alce Nero Vinagre de manzana Alce Nero Vinagre de manzana
    filtrado Alce Nero BIO 500 ml
    35,98zł/l

    precio: 17,99 zł

    PLN
    1
    2
    Bio Food Bio Food Ocet jabłkowy Bio Food Bio Food Ocet jabłkowy
    5% 500 ml
    27,72zł/l

    precio: 13,86 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2028-09-19
    Alce Nero Vinagre de sidra de Alce Nero Vinagre de sidra de
    manzana Alce Nero 5% sin filtrar BIO 500 ml
    33,64zł/l

    precio: 16,82 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2029-04-15
    Alce Nero Vinagre Balsámico Alce Alce Nero Vinagre Balsámico Alce
    Nero Módena filtrado BIO 500 ml
    46,36zł/l

    precio: 23,18 zł

    PLN
    1
    1
    Bio Food Vinagre de alcohol Bio Bio Food Vinagre de alcohol Bio
    BIO
    Vinagre de alcohol Bio Food 10% BIO, sin gluten Vinagre de alcohol Bio Food 10% BIO, sin gluten
    Food 10% BIO, sin gluten 500 ml
    25,56zł/l

    precio: 12,78 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2030-10-07
    Jamar Vinagre de sidra de manzana Jamar Vinagre de sidra de manzana
    BIO
    Vinagre de sidra de manzana Jamar BIO Vinagre de sidra de manzana Jamar BIO
    Jamar BIO 500 ml
    13,68zł/l

    precio: 6,84 zł

    PLN
    1
    24
    fecha de caducidad 2028-04-30
    Jamar Jamar Ocet jabłkowy 6% Jamar Jamar Ocet jabłkowy 6%
    kwasowości 500 ml
    17,68zł/l

    precio: 8,84 zł

    PLN
    1
    29
    fecha de caducidad
    2027-04-30
    Octim Octim vinagre de alcohol 10% Octim Octim vinagre de alcohol 10%
    de acidez 750 ml
    8,51zł/l

    precio: 6,38 zł

    PLN
    1
    23
    fecha de caducidad
    2028-06-17
    Octim Mostaza Mazurska Francés Octim Mostaza Mazurska Francés
    190 g
    23,16zł/kg

    precio: 4,40 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2027-08-27
    PRECIO REDUCIDO -25%
    Octim Rábano picante Mostaza Octim Rábano picante Mostaza
    Mazurska 190 g
    15,26zł/kg

    precio: 2,90 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2026-12-17
    Octim mostaza Sarepska Octim mostaza Sarepska
    190 g
    19,79zł/kg

    precio: 3,76 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2027-09-08
    Octim vinagre de manzana de Octim vinagre de manzana de
    manzanas polacas sin conservantes 10 % de acidez 5 litrów
    9,42zł/l

    precio: 47,10 zł

    PLN
    1
    30
    fecha de caducidad 2028-07-02
    Octim Cydrowy Vinagre Ecológico Octim Cydrowy Vinagre Ecológico
    300 ml
    29,97zł/l

    precio: 8,99 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad 2027-12-09
    Octim Vinagre de manzana Octim Vinagre de manzana
    ecológico de Octim 6% de Olsztynek 300 ml
    29,97zł/l

    precio: 8,99 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2028-06-22
    Octim Octim 410 ml de vinagre de Octim Octim 410 ml de vinagre de
    manzana 6% 410 ml
    22,93zł/l

    precio: 9,40 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2028-05-15
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5