Rábano picante Mostaza Mazurska

Octim
51Rábano picante Mostaza Mazurska
Rábano picante Mostaza MazurskaRábano picante Mostaza Mazurska
masa netto

masa netto

190 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-12-17

pojemność

cena za kilogram

15,26 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901605000448

5901605000448

precio: 2,90 zł

2.90 PLN 2026-12-17 NewCondition
woda, ocet spirytusowy, gorczyca biała, cukier, sproszkowany korzeń chrzanu (4,5%), sól, przyprawy
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu:
wartość energetyczna 504 kJ / 120 kcal
tłuszcz 4,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,2 g
węglowodany 14 g
w tym cukry 12 g
białko 4,2 g
sól 2,1 g

Gorczyca : Zawiera
z Olsztynka
marca:Octim
Nombre del producto regulado legalmente:Musztarda chrzanowa.
Conservación:Przechowywać w suchym, chłodnym i zacienionym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Tipo de embalaje:Słoik
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Octim Mostaza Mazurska Francés Octim Mostaza Mazurska Francés
    190 g
    23,16zł/kg

    precio: 4,40 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2027-08-27
    Octim mostaza Sarepska Octim mostaza Sarepska
    190 g
    19,79zł/kg

    precio: 3,76 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2027-09-08
    Octim Mostaza Mazury camping Octim Mostaza Mazury camping
    190 g
    20,37zł/kg

    precio: 3,87 zł

    PLN
    1
    20
    fecha de caducidad 2027-07-17
    Octim Octim mostaza con sabor a Octim Octim mostaza con sabor a
    pimentón ahumado y romero 190 g
    23,16zł/kg

    precio: 4,40 zł

    PLN
    1
    26
    fecha de caducidad 2027-05-15
    Octim Octim Mazury de miel y Octim Octim Mazury de miel y
    mostaza 190 g
    19,79zł/kg

    precio: 3,76 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad
    2027-05-15
    Octim Tabla Octim Mostaza Mazurska Octim Tabla Octim Mostaza Mazurska
    190 g
    20,32zł/kg

    precio: 3,86 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2027-03-13
    PRECIO REDUCIDO -25%
    Octim Octim Mostaza con Naranja Octim Octim Mostaza con Naranja
    190 g
    20,53zł/kg

    precio: 3,90 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad
    2026-11-18
    Octim Octim Mostaza a la Dijon Octim Octim Mostaza a la Dijon
    fecha de caducidad
    2027-09-23
    Octim Mostaza picante orgánica Octim Mostaza picante orgánica
    Octim 180 g
    28,89zł/kg

    precio: 5,20 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad
    2027-06-15
    Octim Mostaza suave orgánica Octim Mostaza suave orgánica
    Octim 180 g
    28,89zł/kg

    precio: 5,20 zł

    PLN
    1
    14
    fecha de caducidad
    2027-07-22
    Octim Mostaza Octim Deli Octim Mostaza Octim Deli
    190 g
    19,84zł/kg

    precio: 3,77 zł

    PLN
    1
    30
    fecha de caducidad
    2027-07-17
    Octim Mostaza Octim con pimentón Octim Mostaza Octim con pimentón
    190 g
    19,63zł/kg

    precio: 3,73 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad
    2026-12-18
    Octim Vinagre de espíritu de Octim Vinagre de espíritu de
    Octim 500 ml
    11,98zł/l

    precio: 5,99 zł

    PLN
    1
    14
    Octim vinagre de manzana de Octim vinagre de manzana de
    manzanas polacas sin conservantes 10 % de acidez 5 litrów
    9,42zł/l

    precio: 47,10 zł

    PLN
    1
    30
    fecha de caducidad 2028-07-02
    Octim Vinagre de alcohol 10 % Octim Vinagre de alcohol 10 %
    Acidez 500 ml
    8,30zł/l

    precio: 4,15 zł

    PLN
    1
    21
    Octim Cydrowy Vinagre Ecológico Octim Cydrowy Vinagre Ecológico
    300 ml
    29,97zł/l

    precio: 8,99 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad 2027-12-09
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5