Barra Snickers con relleno y maní en caramelo y chocolate

Snickers
51Barra Snickers con relleno y maní en caramelo y chocolate
Baton z miękkim nugatem, nadzieniem karmelowym i orzeszkami ziemnymi oblany mleczną czekoladą.
Barra Snickers con relleno y maní en caramelo y chocolate Barra Snickers con relleno y maní en caramelo y chocolate
masa netto

masa netto

75 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-06-13

pojemność

cena za kilogram

61,33 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900951310973

5900951310973

precio: 4,60 zł

4.60 PLN 2027-06-13 NewCondition
cukier, syrop glukozowy, orzeszki ziemne, odtłuszczone mleko w proszku, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, permeat serwatki (mleko), olej słonecznikowy, tłuszcz mleczny, tłuszcz palmowy, sól, emulgator (lecytyna sojowa), białko jaja w proszku, Czekolada mleczna oprócz tłuszczu kakaowego zawiera tłuszcze roślinne
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza / 100 g
Wartość energetyczna2048 kJ
Wartość energetyczna489 kcal
Tłuszcz23 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (kwasy nasycone)7,7 g
Węglowodany60 g
w tym cukry51 g
Białko8,7 g
Sól0,52 g
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)
Ilość porcji w opakowaniu: 2
Rozmiar porcji: 37.5 g

Jaja : Zawiera
Orzechy laskowe : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzeszki ziemne : Zawiera
Soja : Zawiera
Baton z miękkim nugatem, nadzieniem karmelowym i orzeszkami ziemnymi oblany mleczną czekoladą.
Características:Orzeszki ziemne, Karmel, Mleczna czekolada
marca:Snickers
Sobre la marca:Głodny nie jesteś sobą!
Nombre del producto regulado legalmente:Czekolada mleczna (35 %) z miękkim nugatem (14 %) i nadzieniem karmelowym (28 %) z orzeszkami ziemnymi (22 %).
Otra información:(2 x 37.5 g) = 75 g e
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu
Tipo de embalaje:Torba
Dirección del productor:Mars Polska sp. z o.o., Kożuszki Parcel 42, 96-500 Sochaczew 0 801 10 63 63
Dirección de devolución:Mars Polska sp. z o.o., Kożuszki Parcel 42, 96-500 Sochaczew 0 801 10 63 63
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Pawełek barra de caramelo Pawełek barra de caramelo
    42 g
    75,24zł/kg

    precio: 3,16 zł

    PLN
    1
    57
    fecha de caducidad 2027-02-26
    Pawełek barra de helado Pawełek barra de helado
    fecha de caducidad 2027-05-26
    Grześki Divida la oblea de Grześki Divida la oblea de
    chocolate sin 6 - Cocoa 26 g
    47,69zł/kg

    precio: 1,24 zł

    PLN
    1
    37
    fecha de caducidad 2027-01-31
    Grześki oblea de chocolate Grześki oblea de chocolate
    naturales 36 g
    52,22zł/kg

    precio: 1,88 zł

    PLN
    1
    128
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Prince Polo Oblea clásica Prince Prince Polo Oblea clásica Prince
    fecha de caducidad 2027-05-18
    Jutrzenka | Obleas maní familia Jutrzenka | Obleas maní familia
    fecha de caducidad 2027-08-30
    Jutrzenka | Obleas familia, crema Jutrzenka | Obleas familia, crema
    180 g
    23,72zł/kg

    precio: 4,27 zł

    PLN
    1
    16
    fecha de caducidad 2027-07-30
    Snickers Barra Snickers con Snickers Barra Snickers con
    relleno y maní en caramelo y chocolate 50 g
    70,60zł/kg

    precio: 3,53 zł

    PLN
    1
    25
    fecha de caducidad 2027-06-13
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5