Sante RAW Nut bar con chia

Sante Baton RAW to smakowita przekąska na bazie pysznej pasty daktylowej z migdałami, orzechami i nasionami chia, która zapewni zastrzyk energii wprost z natury. Baton RAW ma 100% naturalny skład i krótką listę składników. Bez cukru dodanego. Zawiera naturalnie występujące cukry. Owocowa porcja energii na już! 100% składników pochodzenia naturalnego – baton bez sztucznych dodatków bez dodatku cukru źródło błonnika krótki i przejrzysty skład proces produkcyjny RAW Baton RAW to idealna przekąska dla kobiet szukających lekkiej słodkości oraz dla wszystkich osób dbających o zdrową dietę. To także świetna przekąska dla dzieci, które uwielbiają jego mocno owocowy smak!
Sante RAW Nut bar con chiaSante RAW Nut bar con chia
masa netto

masa netto

35 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-03-02

pojemność

cena za kilogram

68,29 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900617036391

5900617036391

precio: 2,39 zł

2.39 PLN 2027-03-02 NewCondition
Sante Sante RAW Nut bar con chia Sante Sante RAW Nut bar con chia
35 g
66,29zł/kg

precio: 2,32 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad
2027-01-28
Daktyl suszony, orzechy 24% (orzeszki arachidowe, migdały, orzechy laskowe), nasiona szałwii hiszpańskiej (Salvia hispanica) 2%.
Baton RAW to smakowita przekąska na bazie pysznej pasty daktylowej z migdałami, orzechami i nasionami chia, która zapewni zastrzyk energii wprost z natury. Baton RAW ma 100% naturalny skład i krótką listę składników. Bez cukru dodanego. Zawiera naturalnie występujące cukry. Owocowa porcja energii na już! 100% składników pochodzenia naturalnego – baton bez sztucznych dodatków bez dodatku cukru źródło błonnika krótki i przejrzysty skład proces produkcyjny RAW Baton RAW to idealna przekąska dla kobiet szukających lekkiej słodkości oraz dla wszystkich osób dbających o zdrową dietę. To także świetna przekąska dla dzieci, które uwielbiają jego mocno owocowy smak!
Sante Sante RAW Banana y barra de Sante Sante RAW Banana y barra de
cacao 35 g
72,00zł/kg

precio: 2,52 zł

PLN
1
49
fecha de caducidad
2027-02-16
Pawełek barra de caramelo Pawełek barra de caramelo
42 g
75,24zł/kg

precio: 3,16 zł

PLN
1
57
fecha de caducidad 2027-02-26
Pawełek barra de helado Pawełek barra de helado
fecha de caducidad 2027-05-26
Grześki Divida la oblea de Grześki Divida la oblea de
chocolate sin 6 - Cocoa 26 g
47,69zł/kg

precio: 1,24 zł

PLN
1
37
fecha de caducidad 2027-01-31
Grześki oblea de chocolate Grześki oblea de chocolate
naturales 36 g
52,22zł/kg

precio: 1,88 zł

PLN
1
128
fecha de caducidad 2027-06-30
Prince Polo Oblea clásica Prince Prince Polo Oblea clásica Prince
fecha de caducidad 2027-05-18
Jutrzenka | Obleas maní familia Jutrzenka | Obleas maní familia
fecha de caducidad 2027-08-30
Jutrzenka | Obleas familia, crema Jutrzenka | Obleas familia, crema
180 g
23,72zł/kg

precio: 4,27 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad 2027-07-30
Sante Cereales muesli Tropical Sante Cereales muesli Tropical
fecha de caducidad 2027-07-17
Sante Sante cereales muesli Sante Sante cereales muesli
crujiente de chocolate con plátano 350 g
24,74zł/kg

precio: 8,66 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-07-07
Sante cereales de granola Sante cereales de granola
crujiente, 350 g de fruta 350 g
24,74zł/kg

precio: 8,66 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-07-09
Sante Fruto de cereales muesli Sante Fruto de cereales muesli
- Frutas 350 g
22,83zł/kg

precio: 7,99 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-06-23
Sante salvado de avena Sante salvado de avena
150 g
22,07zł/kg

precio: 3,31 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-04-07
Sante wysokobłonnikowe salvado de Sante wysokobłonnikowe salvado de
avena 200 g
20,80zł/kg

precio: 4,16 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-06-29
Sante la caña de azúcar sin Sante la caña de azúcar sin
refinar demerara 500 g
12,62zł/kg

precio: 6,31 zł

PLN
1
9
Sante caña de azúcar Demerara Sante caña de azúcar Demerara
pequeña sin refinar 500 g
12,72zł/kg

precio: 6,36 zł

PLN
1
14
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5