crema

Nivea
53crema
NIVEA Krem to najbardziej uniwersalny krem, cieszący się zaufaniem od pokoleń. Jest to produkt doskonały dla całej rodziny - idealnie nadaje się do stosowania wszędzie tam, gdzie skóra potrzebuje pielęgnacji i ochrony. Zawiera łatwo przyswajalny dla skóry Eucerit®, który czyni ją gładką i zadbaną. Można go aplikować często, za każdym razem, kiedy pojawi się taka potrzeba, bez obaw o podrażnienia skóry. Jest przeznaczony do wszystkich typów skóry. Oferuje charakterystyczny, delikatny zapach, który czyni go bardzo rozpoznawalnym. Produkt przebadany dermatologicznie.
cremacrema
pojemność netto

pojemność netto

50 ml

pojemność

cena za litr

147,40 zł / l

kraj

País de origen

Niemcy

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900017304007

5900017304007

precio: 7,37 zł

7.37 PLN NewCondition
Aqua, Paraffinum Liquidum, Cera Microcristallina, Glycerin, Lanolin Alcohol (Eucerit®), Paraffin, Panthenol, Magnesium Sulfate, Decyl Oleate, Octyldodecanol, Aluminum Stearates, Citric Acid, Magnesium Stearate, Limonene, Geraniol, Hydroxycitronellal, Linalool, Citronellol, Benzyl Benzoate, Cinnamyl Alcohol, Parfum
NIVEA Krem to najbardziej uniwersalny krem, cieszący się zaufaniem od pokoleń. Jest to produkt doskonały dla całej rodziny - idealnie nadaje się do stosowania wszędzie tam, gdzie skóra potrzebuje pielęgnacji i ochrony. Zawiera łatwo przyswajalny dla skóry Eucerit®, który czyni ją gładką i zadbaną. Można go aplikować często, za każdym razem, kiedy pojawi się taka potrzeba, bez obaw o podrażnienia skóry. Jest przeznaczony do wszystkich typów skóry. Oferuje charakterystyczny, delikatny zapach, który czyni go bardzo rozpoznawalnym. Produkt przebadany dermatologicznie.
Características:Pielęgnacja skóry twarzy i ciała znana od pokoleń Nadaje się do każdego rodzaju skóry i na każdą porę roku Doskonały również dla dzieci Zawiera łatwo wchłaniający się Eucerit® Przebadany dermatologicznie
Advertencia de seguridad:Stosując do pielęgnacji twarzy unikaj okolic oczu.
marca:NIVEA
Otra información:Product ID: 02800
Preparación y uso:Stosuj codziennie, by zapobiec wysuszeniu skóry.
Tipo de embalaje:Słoik
País de origen:Niemcy
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Ziaja Ziaja
    50 ml
    162,80zł/l

    precio: 8,14 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad
    2028-08-30
    Ziaja Ziajka crema para el cuidado Ziaja Ziajka crema para el cuidado
    de los niños y los bebés de 1 día de edad desde el nacimiento 50 ml
    143,80zł/l

    precio: 7,19 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad
    2029-02-28
    Bosphaera Aceite de arroz de Bosphaera Aceite de arroz de
    Bosphaera 50 ml
    334,40zł/l

    precio: 16,72 zł

    PLN
    1
    1
    Nivea NIVEA WOMEN Black&White Nivea NIVEA WOMEN Black&White
    Invisible 50 ml
    226,40zł/l

    precio: 11,32 zł

    PLN
    1
    1
    Nivea Nivea Invisible Clear Nivea Nivea Invisible Clear
    50 ml
    243,40zł/l

    precio: 12,17 zł

    PLN
    1
    3
    Nivea NIVEA DRY COMFORT roll-on Nivea NIVEA DRY COMFORT roll-on
    50 ml
    232,80zł/l

    precio: 11,64 zł

    PLN
    1
    1
    Nivea Nivea Soft crema hidratante Nivea Nivea Soft crema hidratante
    intensiva 300 ml
    73,00zł/l

    precio: 21,90 zł

    PLN
    1
    12
    Hipp Gel de lavado corporal y Hipp Gel de lavado corporal y
    capilar Hipp desde el nacimiento 400 ml
    62,48zł/l

    precio: 24,99 zł

    PLN
    1
    2
    Nivea Nivea Bebé Leche Nivea Nivea Bebé Leche
    Hidratante, cuidado suave 500 ml
    51,56zł/l

    precio: 25,78 zł

    PLN
    1
    2
    Nivea Nivea SUN Protect & Nivea Nivea SUN Protect &
    Moisture Spray Loción Solar SPF 20 200 ml
    261,30zł/l

    precio: 52,26 zł

    PLN
    1
    4
    Nivea Nivea SUN Protect & Nivea Nivea SUN Protect &
    Moisture Loción protectora solar SPF 50+ 200 ml
    293,95zł/l

    precio: 58,79 zł

    PLN
    1
    1
    Nivea Nivea SUN Aceite bronceador Nivea Nivea SUN Aceite bronceador
    Caroteno Bronce Intenso spray SPF 6 200 ml
    147,40zł/l

    precio: 29,48 zł

    PLN
    1
    1
    Nivea Nivea MEN Sensitive Bálsamo Nivea Nivea MEN Sensitive Bálsamo
    calmante para después del afeitado 100 ml
    304,90zł/l

    precio: 30,49 zł

    PLN
    1
    2
    Nivea Nivea Luminous630? Skin Glow Nivea Nivea Luminous630? Skin Glow
    Glow- 100 ml
    339,90zł/l

    precio: 33,99 zł

    PLN
    1
    1
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5