Gel de lavado corporal y capilar Hipp, desde el nacimiento , od urodzenia

Hipp HiPP Babysanft - sekret delikatnej pielęgnacji. - zawiera 94 % składników pochodzenia naturalnego¹ - z wyjątkowo łagodnymi substancjami myjącymi & bez mydła - łagodnie oczyszcza skórę głowy i włosy - przebadany okulistycznie - nie szczypie w oczy - odpowiedni także do skóry bardzo suchej i skłonnej do atopii Troska o wrażliwą skórę leży w naszej naturze Oczywiście, nietestowane na zwierzętach² Formuła w 100 % biodegradowalna³, bez mikroplastiku⁴ Opracowane z myślą o wrażliwej skórze niemowląt - tolerancja potwierdzona dermatologicznie ¹wliczając wodę (zawartość procentowa obliczona zgodnie z normą ISO 16128) ²testowanie produktów kosmetycznych na zwierzętach jest zabronione w UE ³zgodnie z wytycznymi OECD 301/302 lub metodami porównywalnymi ⁴oraz bez rozpuszczalnych w wodzie czysto syntetycznych polimerów
Gel de lavado corporal y capilar HippGel de lavado corporal y capilar Hipp
pojemność netto

pojemność netto

400 ml

pojemność

cena za litr

62,48 zł / l

kraj

País de origen

Szwajcaria

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4062300422490

4062300422490

precio: 24,99 zł

24.99 PLN NewCondition
Aqua, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Sodium Cocoamphoacetate, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Sodium Chloride, Citric Acid, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract, Glycerin, Tocopherol, Zinc Sulfate, Glyceryl Oleate, Coco-Glucoside, Sodium Glycolate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Glyceryl Caprylate, Parfum
HiPP Babysanft - sekret delikatnej pielęgnacji. - zawiera 94 % składników pochodzenia naturalnego¹ - z wyjątkowo łagodnymi substancjami myjącymi & bez mydła - łagodnie oczyszcza skórę głowy i włosy - przebadany okulistycznie - nie szczypie w oczy - odpowiedni także do skóry bardzo suchej i skłonnej do atopii Troska o wrażliwą skórę leży w naszej naturze Oczywiście, nietestowane na zwierzętach² Formuła w 100 % biodegradowalna³, bez mikroplastiku⁴ Opracowane z myślą o wrażliwej skórze niemowląt - tolerancja potwierdzona dermatologicznie ¹wliczając wodę (zawartość procentowa obliczona zgodnie z normą ISO 16128) ²testowanie produktów kosmetycznych na zwierzętach jest zabronione w UE ³zgodnie z wytycznymi OECD 301/302 lub metodami porównywalnymi ⁴oraz bez rozpuszczalnych w wodzie czysto syntetycznych polimerów
Características:94 % składników pochodzenia naturalnego¹, tolerancja potwierdzona dermatologicznie, z wyciągiem z ekologicznych migdałów, pełna troska o wrażliwą skórę - Stefan Hipp, także do skóry skłonnej do atopii, od 1. dnia życia, ¹wliczając wodę (zawartość procentowa obliczona zgodnie z normą ISO 16128)
marca:HiPP
Conservación:Najlepiej zużyć przed końcem: data minimalnej trwałości i numer partii podane na spodzie opakowania.
Tipo de embalaje:Butelka
País de origen:Szwajcaria
Dirección del productor:Wyprodukowano dla HiPP Polska Sp. z o.o. ul. Giełdowa 1 01-211 Warszawa
Dirección de devolución:HiPP Polska Sp. z o.o. ul. Giełdowa 1 01-211 Warszawa
Ziaja Ziaja Ziajka Magiczny płyn Ziaja Ziaja Ziajka Magiczny płyn
do después de meses 11 400 ml
41,28zł/l

precio: 16,51 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad
2029-01-30
Bambino cuidado de jabón para Bambino cuidado de jabón para
bebés y niños , 100g 100 g
51,40zł/kg

precio: 5,14 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2028-04-30
Ziaja Ziajka crema para el cuidado Ziaja Ziajka crema para el cuidado
de los niños y los bebés de 1 día de edad desde el nacimiento 50 ml
143,80zł/l

precio: 7,19 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad
2029-02-28
Bambino champú bambi para niños Bambino champú bambi para niños
después de meses 11 150 ml
45,53zł/l

precio: 6,83 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2028-03-30
Barwa Barwa Bebi Delikatne Barwa Barwa Bebi Delikatne
mydełko 100 g
49,90zł/kg

precio: 4,99 zł

PLN
1
6
Hipp Protector solar HiPP SPF50+, Hipp Protector solar HiPP SPF50+,
ultrasensible desde el nacimiento 30 ml
699,67zł/l

precio: 20,99 zł

PLN
1
1
15% rabatu po dodaniu do koszyka
Hipp HiPP Loción de protección Hipp HiPP Loción de protección
solar SPF50+, Ultra Sensitive desde el nacimiento 200 ml
244,95zł/l

precio: 48,99 zł

PLN
1
4
Hipp HiPP Verduras tiernas con Hipp HiPP Verduras tiernas con
arroz y ternera BIO después del 7 meses 220 g
33,59zł/kg

precio: 7,39 zł

PLN
1
35
fecha de caducidad 2027-06-30
Hipp Risotto HiPP con zanahorias y Hipp Risotto HiPP con zanahorias y
pavo BIO después del 7 meses 220 g
33,59zł/kg

precio: 7,39 zł

PLN
1
40
fecha de caducidad 2027-06-30
Hipp Fideos HiPP con tomate y Hipp Fideos HiPP con tomate y
ternera BIO después del 8 meses 220 g
33,59zł/kg

precio: 7,39 zł

PLN
1
33
fecha de caducidad 2028-04-30
Hipp Jugo de manzana y uva HiPP Hipp Jugo de manzana y uva HiPP
BIO después del 4 meses 200 ml
28,70zł/l

precio: 5,74 zł

PLN
1
49
fecha de caducidad 2028-06-30
15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
Hipp Crema BIO de sopa de verduras Hipp Crema BIO de sopa de verduras
HiPP 125 g
41,12zł/kg

precio: 5,14 zł

PLN
1
33
fecha de caducidad 2028-02-29
Hipp Risotto HiPP con brócoli y Hipp Risotto HiPP con brócoli y
conejo después del 7 meses 220 g
33,59zł/kg

precio: 7,39 zł

PLN
1
43
fecha de caducidad 2028-04-30
Hipp HiPP Muesli de manzana y Hipp HiPP Muesli de manzana y
fresa con yogur BIO después del 8 meses 160 g
42,44zł/kg

precio: 6,79 zł

PLN
1
54
fecha de caducidad 2027-04-30
Hipp Té de Rosa Mosqueta HiPP con Hipp Té de Rosa Mosqueta HiPP con
jugo de frutos rojos BIO después del 4 meses 500 ml
16,98zł/l

precio: 8,49 zł

PLN
1
171
fecha de caducidad 2028-01-31
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5