Cerezas deshuesadas Agricultor

Rolnik
48Cerezas deshuesadas Agricultor
Cerezas deshuesadas AgricultorCerezas deshuesadas Agricultor
pojemność netto

pojemność netto

720 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2029-12-31

pojemność

cena za litr

24,99 zł / l

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919013090

5900919013090

precio: 17,99 zł

17.99 PLN 2029-12-31 NewCondition
wiśnie drylowane (51 %), woda, cukier, regulator kwasowości: kwas cytrynowy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu w 100 g
Wartość energetyczna323 kJ
Wartość energetyczna76 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany17 g
w tym cukry16 g
Białko0,4 g
Sól0 g

do ciast i deserów
Advertencia de seguridad:Pomimo starannego drylowania podczas produkcji, mogą występować pojedyncze pestki lub ich fragmenty.
marca:Rolnik
Nombre del producto regulado legalmente:Wiśnie drylowane-kompot. Produkt pasteryzowany.
Otra información:Pojemność opakowania 720 ml
Conservación:Najlepiej spożyć przed: data podana nad etykietą na słoiku lub na wieczku, numer partii podany na krawędzi wieczka. Po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć w ciągu 2 dni.
Tipo de embalaje:Słoik
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 8 ocen.




    Amaizin Rodajas de Piña Amaizin Amaizin Rodajas de Piña Amaizin
    en zumo propio BIO 400 g
    43,90zł/kg

    precio: 17,56 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-08-26
    Sandra Sandra lychee en almíbar Sandra Sandra lychee en almíbar
    Sin conservantes 565 g
    18,27zł/kg

    precio: 10,32 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad
    2028-06-15
    PRECIO REDUCIDO -10%
    Sandra Sandra mandarina en Sandra Sandra mandarina en
    almíbar 312 g
    23,65zł/kg

    precio: 7,38 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2026-12-31
    Batom batom limón con jengibre en Batom batom limón con jengibre en
    almíbar BIO 220 g
    72,68zł/kg

    precio: 15,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-02-05
    MK MK Melocotones en mitades en MK MK Melocotones en mitades en
    almíbar ligero 820 g
    9,74zł/kg

    precio: 7,99 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad 2029-12-31
    MK MK Piña en rodajas en almíbar MK MK Piña en rodajas en almíbar
    ligero 565 g
    12,71zł/kg

    precio: 7,18 zł

    PLN
    1
    19
    fecha de caducidad 2028-04-26
    Aarts Aarts Melocotones en rodajas Aarts Aarts Melocotones en rodajas
    en almíbar ligero BIO 350 g
    47,31zł/kg

    precio: 16,56 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2029-12-01
    Helcom Helcom Ananas kawałki Helcom Helcom Ananas kawałki
    w lekkim 565 g
    12,96zł/kg

    precio: 7,32 zł

    PLN
    1
    94
    fecha de caducidad
    2027-06-30
    Rolnik Mini maíz prima en la Rolnik Mini maíz prima en la
    mazorca 314 ml
    37,71zł/l

    precio: 11,84 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2028-02-11
    Rolnik Todo agricultor Blueberry Rolnik Todo agricultor Blueberry
    fecha de caducidad
    2028-02-28
    Rolnik chucrut Rolnik chucrut
    850 g
    8,53zł/kg

    precio: 7,25 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2028-04-11
    Rolnik remolacha rallada Rolnik remolacha rallada
    350 g
    14,26zł/kg

    precio: 4,99 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2028-02-20
    Rolnik pimientos , enlatados Rolnik pimientos , enlatados
    650 g
    14,52zł/kg

    precio: 9,44 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2028-02-13
    PRECIO REDUCIDO -25%
    Rolnik rábano picante rallado Rolnik rábano picante rallado
    fecha de caducidad 2026-11-10
    Rolnik acedera en escabeche Rolnik acedera en escabeche
    315 ml
    17,27zł/l

    precio: 5,44 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-06-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5