Aarts Melocotones en rodajas en almíbar ligero BIO

Aarts
51Aarts Melocotones en rodajas en almíbar ligero BIO

Brzoskwinie plastry w lekkim syropie.

Aarts Melocotones en rodajas en almíbar ligero BIOAarts Melocotones en rodajas en almíbar ligero BIO
BIO
masa netto

masa netto

350 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2029-12-01

pojemność

cena za kilogram

47,31 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8710277746489

8710277746489

precio: 16,56 zł

16.56 PLN 2029-12-01 NewCondition

brzoskwinia*, woda, cukier*, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna: 288 kJ /68 kcal
Tłuszcz: 0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:  0 g
Węglowodany: 16 g
w tym cukry: 16 g
Białko: 0,5 g
Sól:< 0,01 g


Brzoskwinie plastry w lekkim syropie.


¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Amaizin Rodajas de Piña Amaizin Amaizin Rodajas de Piña Amaizin
    en zumo propio BIO 400 g
    43,90zł/kg

    precio: 17,56 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-08-26
    Sandra Sandra lychee en almíbar Sandra Sandra lychee en almíbar
    Sin conservantes 565 g
    18,27zł/kg

    precio: 10,32 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad
    2028-06-15
    PRECIO REDUCIDO -10%
    Sandra Sandra mandarina en Sandra Sandra mandarina en
    almíbar 312 g
    23,65zł/kg

    precio: 7,38 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2026-12-31
    Rolnik Cerezas deshuesadas Rolnik Cerezas deshuesadas
    Agricultor 720 ml
    24,99zł/l

    precio: 17,99 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2029-12-31
    Batom batom limón con jengibre en Batom batom limón con jengibre en
    almíbar BIO 220 g
    72,68zł/kg

    precio: 15,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-02-05
    MK MK Melocotones en mitades en MK MK Melocotones en mitades en
    almíbar ligero 820 g
    9,74zł/kg

    precio: 7,99 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad 2029-12-31
    MK MK Piña en rodajas en almíbar MK MK Piña en rodajas en almíbar
    ligero 565 g
    12,71zł/kg

    precio: 7,18 zł

    PLN
    1
    19
    fecha de caducidad 2028-04-26
    Helcom Helcom Ananas kawałki Helcom Helcom Ananas kawałki
    w lekkim 565 g
    12,96zł/kg

    precio: 7,32 zł

    PLN
    1
    94
    fecha de caducidad
    2027-06-30
    Aarts Espárragos Aarts en Aarts Espárragos Aarts en
    salmuera BIO 280 g
    68,21zł/kg

    precio: 19,10 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2030-12-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5