Rolnik
masa netto

masa netto

510 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-04-15

pojemność

cena za kilogram

13,84 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919054062

5900919054062

precio: 7,06 zł

7.06 PLN 2028-04-15 NewCondition
Rolnik Rolnik Marchew z groszkiem Rolnik Rolnik Marchew z groszkiem
510 g
13,71zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2028-02-12
warzywa w zmiennych proporcjach (groszek zielony, marchew), woda, sól, cukier
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna152 kJ
Wartość energetyczna36 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany5,5 g
w tym cukry1,7 g
Białko2,4 g
Sól0,73 g

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
urodzaj smaku, zebrane w szczycie sezonu
marca:Rolnik
Nombre del producto regulado legalmente:Mieszanka warzywna konserwowa groszku zielonego z marchwią. Produkt sterylizowany.
Otra información:Pojemność opakowania: 540 ml
Conservación:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii podane nad etykietą lub na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć w ciągu 2 dni.
Tipo de embalaje:Słoik
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
Dawtona Dawtona zanahorias y Dawtona Dawtona zanahorias y
guisantes 510 g
12,86zł/kg

precio: 6,56 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2027-07-24
Dawtona chips de remolacha Dawtona chips de remolacha
510 g
11,51zł/kg

precio: 5,87 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-03-17
Hektor Frijoles enlatados Hektor Hektor Frijoles enlatados Hektor
510 g
10,24zł/kg

precio: 5,22 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2027-05-30
Rolnik Rolnik Marchew z groszkiem Rolnik Rolnik Marchew z groszkiem
510 g
14,45zł/kg

precio: 7,37 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-12-12
Hektor Hektor Surówka warzywna Hektor Hektor Surówka warzywna
kebab 510 g
10,98zł/kg

precio: 5,60 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2027-09-30
Jamar Jamar una mezcla de verduras Jamar Jamar una mezcla de verduras
de zanahorias y guisantes 470 g
14,04zł/kg

precio: 6,60 zł

PLN
1
17
fecha de caducidad 2028-12-31
Jamar Verduras mixtas Jamar Jamar Verduras mixtas Jamar
Zanahorias, Guisantes, Maíz 470 g
14,04zł/kg

precio: 6,60 zł

PLN
1
17
fecha de caducidad 2029-01-31
Rolnik Ensalada campesina con Rolnik Ensalada campesina con
tomates verdes 850 g
9,76zł/kg

precio: 8,30 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2028-06-30
Rolnik Mini maíz prima en la Rolnik Mini maíz prima en la
mazorca 314 ml
37,71zł/l

precio: 11,84 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-02-11
Rolnik Todo agricultor Blueberry Rolnik Todo agricultor Blueberry
fecha de caducidad
2028-02-28
Rolnik chucrut Rolnik chucrut
850 g
8,53zł/kg

precio: 7,25 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2028-04-11
Rolnik remolacha rallada Rolnik remolacha rallada
350 g
14,26zł/kg

precio: 4,99 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2028-02-20
Rolnik pimientos , enlatados Rolnik pimientos , enlatados
650 g
14,52zł/kg

precio: 9,44 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-02-13
PRECIO REDUCIDO -25%
Rolnik rábano picante rallado Rolnik rábano picante rallado
fecha de caducidad 2026-11-10
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5