Dawtona zanahorias y guisantes

Dawtona
54Dawtona zanahorias y guisantes
Dawtona zanahorias y guisantesDawtona zanahorias y guisantes
masa netto

masa netto

510 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-07-24

pojemność

cena za kilogram

12,86 zł / kg

kraj

País de origen

Poland

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901713004512

5901713004512

precio: 6,56 zł

comprar 6 szt. para 6.46 zł/szt
6.56 PLN 2027-07-24 NewCondition
warzywa w zmiennych proporcjach (marchew, groszek zielony), woda, cukier, sól
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna223 kJ / 53 kcal
Tłuszcz0,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany6,4 g
w tym cukry2,1 g
Błonnik4,7 g
Białko3,2 g
Sól0,70 g
Podane wartości odżywcze dotyczą produktu po odsączeniu zalewy.

100 % naturalnych składników
marca:Dawtona
Sobre la marca:Spróbujesz. Pokochasz.
Nombre del producto regulado legalmente:Marchewka z groszkiem. Produkt sterylizowany.
Conservación:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni.
Tipo de embalaje:Słoik
País de origen:Poland
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    Rolnik Rolnik Marchew z groszkiem Rolnik Rolnik Marchew z groszkiem
    510 g
    13,71zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2028-02-12
    Dawtona chips de remolacha Dawtona chips de remolacha
    510 g
    11,51zł/kg

    precio: 5,87 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-03-17
    Hektor Frijoles enlatados Hektor Hektor Frijoles enlatados Hektor
    510 g
    10,24zł/kg

    precio: 5,22 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Rolnik Rolnik Marchew z groszkiem Rolnik Rolnik Marchew z groszkiem
    510 g
    14,45zł/kg

    precio: 7,37 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-12-12
    Hektor Hektor Surówka warzywna Hektor Hektor Surówka warzywna
    kebab 510 g
    10,98zł/kg

    precio: 5,60 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad
    2027-09-30
    Jamar Jamar una mezcla de verduras Jamar Jamar una mezcla de verduras
    de zanahorias y guisantes 470 g
    14,04zł/kg

    precio: 6,60 zł

    PLN
    1
    17
    fecha de caducidad 2028-12-31
    Dawtona maíz dulce en conserva Dawtona maíz dulce en conserva
    400 g
    13,00zł/kg

    precio: 5,20 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad 2029-10-08
    Dawtona frijoles rojos enlatados Dawtona frijoles rojos enlatados
    400 g
    13,65zł/kg

    precio: 5,46 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad 2029-05-04
    Dawtona rodajas de tomate en lata Dawtona rodajas de tomate en lata
    400 g
    13,05zł/kg

    precio: 5,22 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2028-10-04
    Dawtona tomates enteros en Dawtona tomates enteros en
    conserva 400 g
    13,70zł/kg

    precio: 5,48 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad 2028-09-24
    Dawtona alubias blancas Dawtona alubias blancas
    400 g
    13,68zł/kg

    precio: 5,47 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2029-03-20
    Dawtona mousse de tomate Dawtona mousse de tomate
    500 g
    11,04zł/kg

    precio: 5,52 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2028-08-28
    Dawtona Guisantes Dow TONO Dawtona Guisantes Dow TONO
    enlatados 400 g
    9,98zł/kg

    precio: 3,99 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2028-07-23
    Dawtona Dawtona tomates en rodajas Dawtona Dawtona tomates en rodajas
    en una lata con ajo 400 g
    12,50zł/kg

    precio: 5 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2027-09-26
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5