Gofre Princessa Longa recubierto de crema de nueces y cubierto de chocolate con leche

Princessa
55
Ok
Gofre Princessa Longa recubierto de crema de nueces y cubierto de chocolate con leche
52Gofre Princessa Longa recubierto de crema de nueces y cubierto de chocolate con leche
Wafel PRINCESSA Longa Orzechowa 40g to delikatny i chrupiący wafelek przełożony puszystym kremem orzechowym i oblany mleczną czekoladą, która po prostu rozpływa się w ustach. To idealny wybór na chwilę przyjemności w ciągu dnia. Większy rozmiar wafelka PRINCESSA Longa pozwala dłużej cieszyć się wyjątkowym smakiem. Wafelki PRINCESSA od ponad 40 lat są związane z Polska i wypiekane w naszej fabryce w Kargowej. Może zawierać śladowe ilości: orzeszków ziemnych, orzechów i soi Wafel PRINCESSA Longa Orzechowa to: • delikatny i chrupiący wafelek przełożony puszystym kremem orzechowym • oblany mleczną czekoladą • idealny wybór na chwilę przyjemności w ciągu dnia • od ponad 40 lat związane z Polska i wypiekane w naszej fabryce w Kargowej
Gofre Princessa Longa recubierto de crema de nueces y cubierto de chocolate con leche Gofre Princessa Longa recubierto de crema de nueces y cubierto de chocolate con leche
masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-02-28

pojemność

cena za kilogram

60,75 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8445291115828

8445291115828

precio: 2,43 zł

2.43 PLN 2027-02-28 NewCondition
czekolada mleczna (33,3 %) (cukier, tłuszcz kakaowy¹, miazga kakaowa¹, odtłuszczone mleko w proszku, preparat serwatkowy w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, oleje roślinne (palmowy, shea), emulgator (lecytyny)), mąka pszenna, olej palmowy, cukier, preparat serwatkowy w proszku (z mleka), orzechy laskowe (1,5 %)², kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu¹, odtłuszczone mleko w proszku, substancje spulchniające (węglany amonu, węglany sodu), naturalny aromat orzechowy (z orzechów laskowych), emulgatory (lecytyny, E 476), sól, ¹Certyfikowane Rainforest Alliance., ²Spoza Polski
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza W 100 g
Wartość energetyczna2270 kJ
Wartość energetyczna543 kcal
Tłuszcz31,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone15,9 g
Węglowodany59,5 g
w tym cukry44,3 g
Błonnik1,7 g
Białko4,6 g
Sól0,27 g
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
Opakowanie zawiera 1 porcję.
Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.

Migdały : Może zawierać
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Orzechy laskowe : Zawiera
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Orzechy włoskie : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Wafel PRINCESSA Longa Orzechowa 40g to delikatny i chrupiący wafelek przełożony puszystym kremem orzechowym i oblany mleczną czekoladą, która po prostu rozpływa się w ustach. To idealny wybór na chwilę przyjemności w ciągu dnia. Większy rozmiar wafelka PRINCESSA Longa pozwala dłużej cieszyć się wyjątkowym smakiem. Wafelki PRINCESSA od ponad 40 lat są związane z Polska i wypiekane w naszej fabryce w Kargowej. Może zawierać śladowe ilości: orzeszków ziemnych, orzechów i soi Wafel PRINCESSA Longa Orzechowa to: • delikatny i chrupiący wafelek przełożony puszystym kremem orzechowym • oblany mleczną czekoladą • idealny wybór na chwilę przyjemności w ciągu dnia • od ponad 40 lat związane z Polska i wypiekane w naszej fabryce w Kargowej
marca:Princessa
Sobre la marca:
Conservación:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz na opakowaniu. Przechowywać w suchym miejscu. Chronić przed ciepłem i nasłonecznieniem.
Tipo de embalaje:Torba
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Marek , 2026-06-17 21:43:05Ok



Bakalland Bakalland Ba! baton Bakalland Bakalland Ba! baton
zbożowy Banan 40 g
54,50zł/kg

precio: 2,18 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2027-05-30
Sante Sante crujiente muesli barra Sante Sante crujiente muesli barra
de vainilla de cereal con ciruelas secas rociadas con salsa 40 g
49,75zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad
2027-04-03
Sante Sante Green Tree Baton Sante Sante Green Tree Baton
granola de avena con el chocolate 40 g
64,00zł/kg

precio: 2,56 zł

PLN
1
31
fecha de caducidad
2026-11-28
Bakalland Bakalland Bah! barra de Bakalland Bakalland Bah! barra de
cereal 5 comestibles 40 g
55,00zł/kg

precio: 2,20 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-05-30
Sante Sante Crunchy Una barra de Sante Sante Crunchy Una barra de
plátano llena de chocolate 40 g
56,25zł/kg

precio: 2,25 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad
2027-01-20
Kopernik Copernicus gofre de Kopernik Copernicus gofre de
teatro clásico 40 g
61,00zł/kg

precio: 2,44 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2027-07-31
Princessa Gofre Princessa Longa Princessa Gofre Princessa Longa
chocolate con leche recubierto de crema de cacao y cubierto de 40 g
58,25zł/kg

precio: 2,33 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-03-30
Mlekovita Mlekovita Wypasiony Mlekovita Mlekovita Wypasiony
batonik 40 g
74,75zł/kg

precio: 2,99 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad
2026-10-14
Princessa Waffle intenso de Princessa Waffle intenso de
Nestlé Princessa con crema de cacahuete 31 g
76,13zł/kg

precio: 2,36 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-03-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5