Papel higiénico Velvet ecoRoll Delicadamente blanco

Velvet 12,2 cm x 9,4 cm* *+/- 5 % Papier toaletowy, 4 rolki, 3 warstwy *Długość 4 rolek Velvet Big Roll odpowiada 8 standardowym rolkom papieru Velvet Delikatnie Biały. Wszystkie dane odnoszą się do porównania papieru Velvet Big Roll do standardowego papieru Velvet Delikatnie Biały 8 rolek.
Papel higiénico Velvet ecoRoll Delicadamente blancoPapel higiénico Velvet ecoRoll Delicadamente blanco
masa netto

masa netto

4 rol.

pojemność

cena za kilogram

3,17 zł / rol.

kraj

País de origen

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901478007780

5901478007780

precio: 12,69 zł

12.69 PLN NewCondition
12,2 cm x 9,4 cm* *+/- 5 % Papier toaletowy, 4 rolki, 3 warstwy *Długość 4 rolek Velvet Big Roll odpowiada 8 standardowym rolkom papieru Velvet Delikatnie Biały. Wszystkie dane odnoszą się do porównania papieru Velvet Big Roll do standardowego papieru Velvet Delikatnie Biały 8 rolek.
marca:Velvet
Otra información:
Conservación:Data produkcji: na opakowaniu; Termin ważności: nieograniczony.
Tipo de embalaje:Torba
País de origen:Polska
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
Velvet xxl papel higiénico blanco Velvet xxl papel higiénico blanco
4 rollos 4 szt.
1,87zł/szt.

precio: 7,48 zł

PLN
1
3
Foxy Foxi Mega Papel higiénico 4 Foxy Foxi Mega Papel higiénico 4
mega rollos 4 rol.
3,35zł/ rol.

precio: 13,40 zł

PLN
1
4
Velvet Velvet Papier toaletowy BIG Velvet Velvet Papier toaletowy BIG
ROLL 4 rol.
3,35zł/ rol.

precio: 13,40 zł

PLN
1
7
Foxy Foxy Cotton Papier toaletowy Foxy Foxy Cotton Papier toaletowy
4 rol.
3,50zł/ rol.

precio: 13,99 zł

PLN
1
10
Regina papel higiénico de Regina papel higiénico de
manzanilla 3 capas blancas 8 rollos 8 szt.
1,79zł/szt.

precio: 14,29 zł

PLN
1
112
Regina papel higiénico aloe vera Regina papel higiénico aloe vera
8 szt.
1,79zł/szt.

precio: 14,28 zł

PLN
1
56
Velvet higiénico humedecido Velvet higiénico humedecido
manzanilla papel y aloe vera 48 szt.

precio: 6,69 zł

PLN
1
14
Velvet papel higiénico suave Velvet papel higiénico suave
blanco 8 rol.
1,69zł/ rol.

precio: 13,50 zł

PLN
1
35
Velvet toalla de papel de color Velvet toalla de papel de color
terciopelo blanco puro más largo de 2 capas suaves como el 2 szt.
3,90zł/szt.

precio: 7,79 zł

PLN
1
36
Velvet Naturalmente Velvet cuidado Velvet Naturalmente Velvet cuidado
el papel higiénico de manzanilla 8 rol.
1,69zł/ rol.

precio: 13,50 zł

PLN
1
15
Velvet Júnior hidrata papel Velvet Júnior hidrata papel
higiénico 42 hojas 200 g
32,60zł/kg

precio: 6,52 zł

PLN
1
64
Velvet tejidos de terciopelo Velvet tejidos de terciopelo
Bálsamo 6x9szt 54 szt.

precio: 7,33 zł

PLN
1
1
Velvet Velvet Balm Wipes Velvet Velvet Balm Wipes
Velvet Terciopelo hidrata papel Velvet Terciopelo hidrata papel
higiénico pura 42 szt.

precio: 6,52 zł

PLN
1
16
Velvet Las toallas de papel Velvet Las toallas de papel
terciopelo Turbo 1 szt.
17,00zł/szt.

precio: 17 zł

PLN
1
38
Velvet Tejidos originales de Velvet Tejidos originales de
terciopelo 10 szt.

precio: 7,35 zł

PLN
1
52
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5