Foxi Mega Papel higiénico 4 mega rollos

Foxy
51Foxi Mega Papel higiénico 4 mega rollos
- Odpad 44 % - Miejsce 42 % - Ciężarówki 43 % Papier toaletowy 4 rolki 3 warstwy Rolki bez końca - Podwójna długość: jedna rolka zawiera 300 listków, co odpowiada dwóm rolkom po 150 listków każda. - Dekorowana: nadruki wykonano przy użyciu farb na bazie wody. - Klinicznie testowana: rygorystyczne testy wykonane przez wykwalifikowane laboratoria gwarantują bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. - Zoptymalizowana dla środowiska: 4 rolkowa paczka Foxy Mega zawiera tyle samo papieru, co 8 rolkowe opakowanie z rolkami o standardowej długości, ale zajmuje mniej miejsca. To pozwala na oszczędność transportu i materiałów potrzebnych do zapakowania. Specyfikacja produktu Skład - czysta celuloza Warstwy - 3 Ilość listków - 300 Wymiary listka 11,5 x 9,4 cm* Długość rolki - 34,5 m* *±5 % tolerancja Foxy Mega jest produkowana z celulozy pochodzącej z odpowiedzialnie zarządzanych lasów i kontrolowanych źródeł.** Foxy Mega została wyprodukowana przy użyciu czystej energii elektrycznej, generowanej przez odnawialne źródła, takie jak słońce, wiatr i woda. Łatwo rozpuszczalna w wodzie: nie blokuje odpływu w toalecie. Odpowiednia do mobilnych toalet (kampery, łodzie). Przy rozwoju Foxy Mega nie testowano jej na zwierzętach. **Żeby dowiedzieć się więcej, przeczytaj informacje na boku opakowania Cały proces produkcji Foxy Mega odbywa się z wykorzystaniem energii elektrycznej pochodzącej w 100 % z odnawialnych źródeł.
Foxi Mega Papel higiénico 4 mega rollosFoxi Mega Papel higiénico 4 mega rollos
masa netto

masa netto

4 rol.

pojemność

cena za kilogram

3,35 zł / rol.

kraj

País de origen

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900935001057

5900935001057

precio: 13,40 zł

13.40 PLN NewCondition
- Odpad 44 % - Miejsce 42 % - Ciężarówki 43 % Papier toaletowy 4 rolki 3 warstwy Rolki bez końca - Podwójna długość: jedna rolka zawiera 300 listków, co odpowiada dwóm rolkom po 150 listków każda. - Dekorowana: nadruki wykonano przy użyciu farb na bazie wody. - Klinicznie testowana: rygorystyczne testy wykonane przez wykwalifikowane laboratoria gwarantują bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. - Zoptymalizowana dla środowiska: 4 rolkowa paczka Foxy Mega zawiera tyle samo papieru, co 8 rolkowe opakowanie z rolkami o standardowej długości, ale zajmuje mniej miejsca. To pozwala na oszczędność transportu i materiałów potrzebnych do zapakowania. Specyfikacja produktu Skład - czysta celuloza Warstwy - 3 Ilość listków - 300 Wymiary listka 11,5 x 9,4 cm* Długość rolki - 34,5 m* *±5 % tolerancja Foxy Mega jest produkowana z celulozy pochodzącej z odpowiedzialnie zarządzanych lasów i kontrolowanych źródeł.** Foxy Mega została wyprodukowana przy użyciu czystej energii elektrycznej, generowanej przez odnawialne źródła, takie jak słońce, wiatr i woda. Łatwo rozpuszczalna w wodzie: nie blokuje odpływu w toalecie. Odpowiednia do mobilnych toalet (kampery, łodzie). Przy rozwoju Foxy Mega nie testowano jej na zwierzętach. **Żeby dowiedzieć się więcej, przeczytaj informacje na boku opakowania Cały proces produkcji Foxy Mega odbywa się z wykorzystaniem energii elektrycznej pochodzącej w 100 % z odnawialnych źródeł.
Características:produkt wytworzony w 100 % przy użyciu energii odnawialnej, mocniejsza niż kiedykolwiek, testowany dermatologicznie, rolki bez końca, 4 odpowiadają 8 zwykłym
Advertencia de seguridad:RYZYKO UDUSZENIA Trzymaj opakowanie z dala od dzieci
marca:Foxy
Sobre la marca:Foxy Zawsze blisko Ciebie.
Otra información:
Tipo de embalaje:Folia kurczliwa
País de origen:Polska
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Velvet xxl papel higiénico blanco Velvet xxl papel higiénico blanco
    4 rollos 4 szt.
    1,87zł/szt.

    precio: 7,48 zł

    PLN
    1
    3
    Velvet Papel higiénico Velvet Velvet Papel higiénico Velvet
    ecoRoll Delicadamente blanco 4 rol.
    3,17zł/ rol.

    precio: 12,69 zł

    PLN
    1
    4
    Velvet Velvet Papier toaletowy BIG Velvet Velvet Papier toaletowy BIG
    ROLL 4 rol.
    3,35zł/ rol.

    precio: 13,40 zł

    PLN
    1
    7
    Foxy Foxy Cotton Papier toaletowy Foxy Foxy Cotton Papier toaletowy
    4 rol.
    3,50zł/ rol.

    precio: 13,99 zł

    PLN
    1
    10
    Regina papel higiénico de Regina papel higiénico de
    manzanilla 3 capas blancas 8 rollos 8 szt.
    1,79zł/szt.

    precio: 14,29 zł

    PLN
    1
    112
    Regina papel higiénico aloe vera Regina papel higiénico aloe vera
    8 szt.
    1,79zł/szt.

    precio: 14,28 zł

    PLN
    1
    56
    Velvet higiénico humedecido Velvet higiénico humedecido
    manzanilla papel y aloe vera 48 szt.

    precio: 6,69 zł

    PLN
    1
    14
    Velvet papel higiénico suave Velvet papel higiénico suave
    blanco 8 rol.
    1,69zł/ rol.

    precio: 13,50 zł

    PLN
    1
    35
    Foxy Foxy Mega Poręczne Foxy Foxy Mega Poręczne
    chusteczki 10 szt.

    precio: 9,80 zł

    PLN
    1
    22
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5