Oblea Me Gusto con crema de cacahuete y sal, sin azúcares añadidos, BIO

Me gusto

Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry. Źródło białka.

Oblea Me Gusto con crema de cacahuete y sal, sin azúcares añadidos, BIO Oblea Me Gusto con crema de cacahuete y sal, sin azúcares añadidos, BIO
BIO
masa netto

masa netto

30 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-06-15

pojemność

cena za kilogram

156,33 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907713374013

5907713374013

precio: 4,69 zł

4.69 PLN 2027-06-15 NewCondition

krem arachidowy* 65 %: ORZESZKI ZIEMNE* 90 %, tłuszcz kakaowy*, emulgator: lecytyny (ze słonecznika*), sól 0,6 %. wafel* 35 %: mąka PSZENNA*, olej słonecznikowy*, emulgator: lecytyny (ze słonecznika*), substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu, sól. (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna: 2132 kJ/510 kcal
Tłuszcz: 36 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 7,7 g
Węglowodany: 30 g
w tym cukry: 2,5 g
Błonnik: 0,7 g
Białko: 18,3 g
Sól: 0,66 g


Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry. Źródło białka.


Me gusto Oblea Me Gusto con crema Me gusto Oblea Me Gusto con crema
BIO de cacao y frutos secos endulzada con dátiles 30 g
156,33zł/kg

precio: 4,69 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-06-02
Pawełek barra de caramelo Pawełek barra de caramelo
42 g
75,24zł/kg

precio: 3,16 zł

PLN
1
57
fecha de caducidad 2027-02-26
Pawełek barra de helado Pawełek barra de helado
fecha de caducidad 2027-05-26
Grześki Divida la oblea de Grześki Divida la oblea de
chocolate sin 6 - Cocoa 26 g
47,69zł/kg

precio: 1,24 zł

PLN
1
37
fecha de caducidad 2027-01-31
Grześki oblea de chocolate Grześki oblea de chocolate
naturales 36 g
52,22zł/kg

precio: 1,88 zł

PLN
1
128
fecha de caducidad 2027-06-30
Prince Polo Oblea clásica Prince Prince Polo Oblea clásica Prince
fecha de caducidad 2027-05-18
Jutrzenka | Obleas maní familia Jutrzenka | Obleas maní familia
fecha de caducidad 2027-08-30
Jutrzenka | Obleas familia, crema Jutrzenka | Obleas familia, crema
180 g
23,72zł/kg

precio: 4,27 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad 2027-07-30
Me gusto Me Gusto BIO bolas de Me gusto Me Gusto BIO bolas de
dátiles de brownie 70 g
120,29zł/kg

precio: 8,42 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-08-05
Me gusto Me Gusto Fudge sabor Me gusto Me Gusto Fudge sabor
Caramelo con sal sin lácteos y sin gluten BIO 150 g
89,87zł/kg

precio: 13,48 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2028-07-20
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5