Mantequilla polaca Mlekovita 82%

Śmietanka pasteryzowana. Zawartość tłuszczu 82%
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 3068 kJ |
| Wartość energetyczna | 746 kcal |
| Tłuszcz | 82 g |
| w tym kwasy nasycone | 54 g |
| Węglowodany | 1,0 g |
| w tym cukry | 1,0 g |
| Białko | 1,0 g |
| Sól | 0,02 g |
| Mleko : | Zawiera |
¿Cómo añadir una opinión?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5
Na podstawie 9 ocen.
- 2025-08-26 10:29:40polecam
- Marek , 2025-05-13 17:37:14Ok.polecam.
precio: 5 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Mini_mantequilla_Sobik_Mountain_Oseleczka_maslo/28957.htmlprecio: 3,67 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Mlekovita_Mantequilla_piedra_de_afilar_mini_82_grasa_tluszczu/107049.html2026-07-03
precio: 6,29 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Mantequilla_Laciate_83_grasa/21053_2427853_629.htmlprecio: 13,51 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Mantequilla_tradicional_irlandesa_Kerrygold_irlandzkie/25441.htmlprecio: 10,60 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Mantequilla_Lurpak_dans_ligeramente_salado_solone/35891.html2026-07-10
precio: 28,85 zł
PLN https://es.dodomku.pl/La_mantequilla_clarificada/40764.htmlprecio: 15,22 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Mantequilla_clarificada_Mlekovita._99.8_de_grasa_lctea_99.8_tluszczu_mlecznego/47580.htmlprecio: 5,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Mantequilla_campestre_de_Piatnica_83/55794.htmlprecio: 7,19 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Queso_Mlekovita_Favita_elaborado_con_leche_de_vaca._amarillo_12_de_grasa_z_mleka_krowiego_12_tluszczu/19771.htmlprecio: 4,35 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Mlekovita_Leche_UHT_3.2/22748.htmlprecio: 4,19 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Mlekovita_Leche_UHT_1.5_grasa/22749.htmlprecio: 2,46 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Leche_Mlekovita_UHT_con_sabor_a_fresa_truskawkowym/22789.html2026-08-26
precio: 2,49 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Leche_Mlekovita_UHT_con_sabor_a_vainilla._waniliowym/22790.html2026-09-29
Mleko, czekolada w proszku 4,1% (kakao, cukier), cukier, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, stabilizator: karagen, aromat.
precio: 2,39 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Leche_Mlekovita_UHT_con_sabor_a_chocolate_czekoladowym/22791.html2026-10-26
precio: 4,24 zł
PLN https://es.dodomku.pl/2_1l_alimentados_con_leche_UHT/30471.htmlprecio: 7,19 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Ensalada_Mlekovita_y_sndwich_de_queso_favita_semigraso_16_de_grasa_salatkowokanapkowy_poltlusty_16_tl./30474.html






Carrito de compras