Mantequilla tradicional irlandesa Kerrygold

Kerry Gold
55
Wspaniale maslo o cudownym smakuMantequilla tradicional irlandesa Kerrygold
55
5Mantequilla tradicional irlandesa Kerrygold
414Mantequilla tradicional irlandesa Kerrygold
Mantequilla tradicional irlandesa KerrygoldMantequilla tradicional irlandesa Kerrygold
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-12-22

pojemność

cena za kilogram

56,10 zł / kg

kraj

País de origen

Irlandia

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4001954160266

4001954160266

precio: 11,22 zł

comprar 20 szt. para 11.05 zł/szt
11.22 PLN 2026-12-22 NewCondition
Zaw. tł. 82 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g
Wartość energetyczna3076 kJ/748 kcal
Tłuszcz82,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone56 g
Węglowodany0,7 g
w tym cukry0,7 g
Białko0,7 g
Sól0,02 g

Kerrygold
Conservación:Przechowywać w temp.: +2°C do +6°C.
Tipo de embalaje:Owijka
País de origen:Irlandia
Dirección de devolución:Granlan Sp. z o.o. ul. Chwaszczyńska 200B 81-571 Gdynia
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 14 ocen.

  • Malgorzata Biernacka , 2026-03-09 14:03:54Wspaniale maslo o cudownym smaku
  • Wiesława Iskra , 2021-10-25 14:22:075



Jagr mantequilla extra de Warlubie Jagr mantequilla extra de Warlubie
200 g
34,95zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-11-08
Łaciate Mantequilla Łaciate 83% Łaciate Mantequilla Łaciate 83%
grasa 200 g
37,15zł/kg

precio: 7,43 zł

PLN
1
17
fecha de caducidad 2026-11-24
Piątnica Mantequilla campestre de Piątnica Mantequilla campestre de
Piątnica 83% 200 g
37,45zł/kg

precio: 7,49 zł

PLN
1
27
fecha de caducidad 2026-12-13
Kerry Gold Mantequilla de Kerry Gold Mantequilla de
kerrygold salada tradicional irlandesa 200 g
56,10zł/kg

precio: 11,22 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2026-12-22
Mlekpol Rolmlecz Mantequilla extra Mlekpol Rolmlecz Mantequilla extra
rural 83% 200 g
37,45zł/kg

precio: 7,49 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-10-31
Dziugas Dziugas Crema dulce de Dziugas Dziugas Crema dulce de
mantequilla 82% grasa 200 g
34,95zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2026-11-13
Kerry Gold Kerrygold Cheddar Kerry Gold Kerrygold Cheddar
maduro Queso de maduración irlandés 200 g
69,00zł/kg

precio: 13,80 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2027-06-05
Kerry Gold Rebanadas de queso Kerry Gold Rebanadas de queso
cheddar rojo irlandés Kerrygold 150 g
77,40zł/kg

precio: 11,61 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad
2027-05-14
Kerry Gold Kerrygold Vintage Kerry Gold Kerrygold Vintage
Cheddar cheese Queso de maduración irlandés 200 g
71,40zł/kg

precio: 14,28 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-03-06
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5