Mantequilla clarificada Mlekovita 99,9% de grasa Leche

Mlekovita
43Mantequilla clarificada Mlekovita 99,9% de grasa Leche
Mantequilla clarificada Mlekovita 99,9% de grasa LecheMantequilla clarificada Mlekovita 99,9% de grasa Leche
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-01-21

pojemność

cena za kilogram

59,95 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512981161

5900512981161

precio: 11,99 zł

11.99 PLN 2027-01-21 NewCondition
Zawartość tłuszczu mlecznego 99,9%
Wartości odżywcze (%)w 100 g:
Wartość energetyczna 3696 kJ / 899 kcal
Tłuszcz 99,9 g
w tym kwasy nasycone 65,0 g
Węglowodany <0,1 g
w tym cukry 0,1 g
Białko <0,1 g
Sól 0,0 g

do smażenia, do pieczenia, do zup i sosów, polecane do: warzyw, ciast, jajecznicy, mięs, ryb
marca:Mlekovita
Nombre del producto regulado legalmente:Masło klarowane* Bezwodny tłuszcz mleczny *Nazwa zwyczajowa bezwodnego tłuszczu mlecznego.
Conservación:Przechowywać w temperaturze od 0°C do 10°C.
Tipo de embalaje:Owijka
Dirección del productor:SM MLEKOVITA ul. Ludowa 122 18-200 Wysokie Mazowieckie Polska
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 3 ocen.




    Sobik Mantequilla Clarificada Sobik Mantequilla Clarificada
    Sobik 200 g
    49,95zł/kg

    precio: 9,99 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2027-06-20
    Jagr mantequilla extra de Warlubie Jagr mantequilla extra de Warlubie
    200 g
    34,95zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2026-11-08
    Łaciate Mantequilla Łaciate 83% Łaciate Mantequilla Łaciate 83%
    grasa 200 g
    37,15zł/kg

    precio: 7,43 zł

    PLN
    1
    17
    fecha de caducidad 2026-11-24
    Kerry Gold Mantequilla tradicional Kerry Gold Mantequilla tradicional
    irlandesa Kerrygold 200 g
    56,10zł/kg

    precio: 11,22 zł

    PLN
    1
    20
    fecha de caducidad 2026-12-22
    Piątnica Mantequilla campestre de Piątnica Mantequilla campestre de
    Piątnica 83% 200 g
    37,45zł/kg

    precio: 7,49 zł

    PLN
    1
    27
    fecha de caducidad 2026-12-13
    Mlekovita Mantequilla ecológica Mlekovita Mantequilla ecológica
    Mlekovita 82% BIO 200 g
    46,25zł/kg

    precio: 9,25 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2026-10-22
    Kerry Gold Mantequilla de Kerry Gold Mantequilla de
    kerrygold salada tradicional irlandesa 200 g
    56,10zł/kg

    precio: 11,22 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2026-12-22
    Mlekovita Mantequilla clarificada Mlekovita Mantequilla clarificada
    Mlekovita, 99,8% de grasa láctea 250 g
    60,88zł/kg

    precio: 15,22 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-03-21
    Mlekovita Queso Mlekovita Favita Mlekovita Queso Mlekovita Favita
    elaborado con leche de vaca, grasa azul 18%. 270 g
    26,63zł/kg

    precio: 7,19 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2027-02-10
    Mlekovita Queso Mlekovita Favita Mlekovita Queso Mlekovita Favita
    grasa elaborado con leche de vaca, amarillo - 12% de 270 g
    26,63zł/kg

    precio: 7,19 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2027-01-18
    Mlekovita Queso de vainilla Mlekovita Queso de vainilla
    homogeneizado Mlekovita Darek 150 g
    24,00zł/kg

    precio: 3,60 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2026-10-19
    Mlekovita Leche Mlekovita UHT con Mlekovita Leche Mlekovita UHT con
    sabor a fresa 200 ml
    11,60zł/l

    precio: 2,32 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2027-03-15
    Mlekovita Leche Mlekovita UHT con Mlekovita Leche Mlekovita UHT con
    sabor a vainilla. 200 ml
    11,65zł/l

    precio: 2,33 zł

    PLN
    1
    16
    fecha de caducidad
    2027-02-03
    Mlekovita Leche Mlekovita UHT con Mlekovita Leche Mlekovita UHT con
    sabor a chocolate 200 ml
    11,60zł/l

    precio: 2,32 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad 2027-02-20
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5