galletas Wroclaw

mąka pszenna, masa jajowa pasteryzowana, cukier, cukier inwertowany, skrobia ziemniaczana, emulgatory: E 471, E 475, E 477.
| Wartości odżywcze (%) | Na 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1605 kJ |
| Wartość energetyczna | 379 kcal |
| Tłuszcz | 4,5 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,4 g |
| Węglowodany | 73 g |
| w tym cukry | 37 g |
| Błonnik | 1,3 g |
| Białko | 11 g |
| Sól | 0,16 g |
| *Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal). | |
| Opakowanie zawiera 12 sugerowanych porcji** (1 porcja - 4 biszkopty ≈ 10 g). |
| Jaja : | Zawiera |
| Pszenica : | Zawiera |
¿Cómo añadir una opinión?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 4 ocen.
mąka pszenna, margaryna [oleje roślinne (rzepakowy, palmowy, częściowo utwardzonypalmowy), woda, sól, emulgatory: E471; regulator kwasowości: E330; aromat, barwnik:E160B],subs(...)
precio: 4,85 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Galletas_Nyskie_Azcares_FITFREE_vainilla_waniliowe/22146.html2026-12-18
mąka PSZENNA 45 %, cukier, JAJA 27 %, syrop glukozowo-fruktozowy, skrobia, olej rzepakowy, sól, substancja spulchniająca (węglany amonu), aromat, emulgator (mono- i digliceryd(...)
precio: 4,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Galletas_San_Petitki/106515.htmlmąka PSZENNA, cukier, tłuszcze roślinne (palma), serwatka w proszku (MLEKO), skrobia (PSZENICA), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, substancje spulchniające: węglany amonu(...)
precio: 6,45 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Toldos_de_vainilla_Hit_Bahlsen/18203.htmlmąka PSZENNA, cukier, olej palmowy, JAJA (5,5 %), ORZECHY LASKOWE, syrop glukozowy, MLEKO pełne w proszku, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, skrobia PSZENNA, substancje spulchn(...)
precio: 5,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Galletas_Milka_Pieguski_con_chocolate_y_nueces_i_orzechami/18222.htmlmąka PSZENNA, cukier, olej palmowy, JAJA (5,5%), MLEKO pełne w proszku, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, syrop glukozowy, skrobia PSZENNA, serwatka w proszku (z MLEKA), substa(...)
precio: 5,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Galletas_Milka_Pieguski_con_chocolate/18223.htmlprecio: 4,75 zł
PLN https://es.dodomku.pl/pan_rallado_mamut_Wroclaw/43348.html






Carrito de compras