Maliuta de mantequilla adicional

precio: 5,57 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Maliuta_de_mantequilla_adicional/61218_2427638_557.html| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 3058 kJ / 744 kcal |
| Tłuszcz | 82 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 49 g |
| Węglowodany | 0,7 g |
| w tym cukry | 0,7 g |
| Białko | 0,7 g |
| Sól | 0,02 g |
| Witamina A | 823 µg - 103 %* |
| Witamina E | 1,95 mg - 16 %* |
| *% Referencyjnej Wartości Spożycia |
| Mleko : | Zawiera |
¿Cómo añadir una opinión?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5
Na podstawie 13 ocen.
- Malgoska Biernacka , 2026-03-09 14:03:17Maslo ma wspamialy smak
- Marek , 2025-11-30 15:57:59Ok.
- Małgorzata Kopcińska , 2018-08-07 13:09:53Doskonałe ,pyszne , prawdziwe masło Polecam w 100%
precio: 6,29 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Mantequilla_Laciate_83_grasa/21053_2427853_629.htmlprecio: 13,51 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Mantequilla_tradicional_irlandesa_Kerrygold_irlandzkie/25441.htmlprecio: 5,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Mantequilla_campestre_de_Piatnica_83/55794.htmlprecio: 13,51 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Mantequilla_de_kerrygold_salada_tradicional_irlandesa_irlandzkie_solone/100615.htmlprecio: 6,37 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Rolmlecz_Mantequilla_extra_rural_83/101642.htmlmleko pasteryzowane, mleko w proszku odtłuszczone, białka mleka, żywe kultury bakterii jogurtowych: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus
precio: 5,73 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Luz_yogur_Balcanes/26732.html2026-06-10
mleko, odtłuszczone mleko w proszku, białka mleka, żywe kultury bakterii jogurtowych: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus
precio: 1,98 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Yogur_natural_Maluta_2.5/78528_2427635_198.htmlprecio: 3,29 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Requeson_Maluta_picado_3_veces_fresco_semidesnatado_swiezy_poltlusty/82128_2426645_329.htmlprecio: 4,53 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Maluta_Ayran_manjar_turco/110406.html2026-06-01
mleko pasteryzowane, żywe kultury bakterii jogurtowych: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus
precio: 4,39 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Maluta_Skyr_Jogurt_typu_islandzkiego_naturalny/125374.html2026-06-02






Carrito de compras