Lisner ¡Oh mamá! Ensalada de verduras con huevo

Lisner
54Lisner ¡Oh mamá! Ensalada de verduras con huevo
Lisner ¡Oh mamá! Ensalada de verduras con huevo Lisner ¡Oh mamá! Ensalada de verduras con huevo
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-10-31

pojemność

cena za kilogram

22,06 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900344504231

5900344504231

precio: 11,03 zł

11.03 PLN 2026-10-31 NewCondition
Lisner Lisner ¡Oh mamá! Ensalada Lisner Lisner ¡Oh mamá! Ensalada
de verduras con huevo 500 g
21,00zł/kg

precio: 10,50 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-10-19
Lisner Lisner ¡Oh mamá! Ensalada Lisner Lisner ¡Oh mamá! Ensalada
de verduras con huevo 500 g
22,06zł/kg

precio: 11,03 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-10-31
31 % ziemniaki gotowane, 19,4 % marchew gotowana, olej rzepakowy, 9 % jaja gotowane, woda, 7,3 % seler gotowany, cukier, sól, mielona gorczyca, ocet spirytusowy, kurkuma, 0,4 % szczypiorek, żółtko jaja, pieprz, ekstrakt z marchwi, regulatory kwasowości (kwas mlekowy, octany sodu, mleczan sodu), substancje konserwujące (sorbinian potasu, benzoesan sodu)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Energia937 kJ/227 kcal
Tłuszcz20,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,8 g
Węglowodany8,7 g
w tym cukry3,6 g
Białko2,2 g
Sól1,1 g

Seler : Zawiera
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Skorupiaki : Może zawierać
Jaja : Zawiera
Ryba : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Zawiera
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Lisner
Nombre del producto regulado legalmente:Sałatka warzywna z jajkiem.
Conservación:Przechowywać w temperaturze od +2°C do +7°C.
Preparación y uso:Po otwarciu - produkt przeznaczony do bezpośredniego spożycia.
Tipo de embalaje:Nieokreślone opakowanie
Dirección del productor:Lisner Poznań sp. z o.o. sp. k., ul. Strzeszyńska 38/42, 60-479 Poznań, Polska
Dirección de devolución:Lisner Poznań sp. z o.o. sp. k., ul. Strzeszyńska 38/42, 60-479 Poznań, Polska
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
    Charsznicki Jugo ecológico 100% de chucrut 500 ml
    17,98zł/l

    precio: 8,99 zł

    PLN
    1
    14
    fecha de caducidad
    2026-11-30
    Hektor Ensalada de verduras Hektor Hektor Ensalada de verduras Hektor
    para la cena. 500 ml
    9,36zł/l

    precio: 4,68 zł

    PLN
    1
    14
    fecha de caducidad 2027-11-30
    Hektor Ensalada sueca Hektor Hektor Ensalada sueca Hektor
    500 ml
    10,24zł/l

    precio: 5,12 zł

    PLN
    1
    22
    fecha de caducidad
    2027-09-30
    Hektor Ensalada lituana Hektor Hektor Ensalada lituana Hektor
    500 ml
    11,36zł/l

    precio: 5,68 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad 2027-10-30
    Hektor Hektor Una mezcla de Hektor Hektor Una mezcla de
    guisantes, maíz y zanahorias. 500 ml
    11,98zł/l

    precio: 5,99 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad
    2027-05-30
    Lisner Lisner sałatka warzywna Lisner Lisner sałatka warzywna
    z groszkiem 500 g
    21,04zł/kg

    precio: 10,52 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2026-10-11
    Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
    BIO
    Charsznickie Pola Natury Sok z Charsznickie Pola Natury Sok z
    z Charsznickie Pola Natury Sok 500 ml
    17,98zł/l

    precio: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2026-11-15
    Hektor Hektor Ogórki pikantne Hektor Hektor Ogórki pikantne
    Hektorki 500 ml
    13,98zł/l

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad
    2027-08-30
    Lisner arenque en salsa de crema Lisner arenque en salsa de crema
    300 g
    37,53zł/kg

    precio: 11,26 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2026-11-11
    Lisner filetes de arenque en salsa Lisner filetes de arenque en salsa
    de mostaza 300 g
    38,07zł/kg

    precio: 11,42 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2026-10-25
    Lisner Filetes de arenques en Lisner Filetes de arenques en
    salsa de eneldo 280 g
    40,79zł/kg

    precio: 11,42 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2026-11-11
    Lisner rolmops en el adobo picante Lisner rolmops en el adobo picante
    aromático 400 g
    36,53zł/kg

    precio: 14,61 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2026-10-27
    Lisner Lisner
    fecha de caducidad 2026-10-31
    Lisner pasta pastella y sándwich Lisner pasta pastella y sándwich
    de huevo con cebollino 80 g
    54,75zł/kg

    precio: 4,38 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2026-11-09
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5