Galletas de San Bieszczadzkie

San
54Galletas de San Bieszczadzkie
Bieszczadzkie suchary San to produkt o bogatej tradycji, która liczy już ponad kilkadziesiąt lat. Pomimo nowoczesnego sposobu przygotowania, suchary zachowały wyjątkowy smak. Spakuj do torby opakowanie sucharów i poczęstuj się podczas krótszych, jak i dłuższych podróży. Produkty marki SAN to m.in. biszkopty, kruche ciastka i wafelki, które konsumenci wybierają od lat, dzieląc się ze swoimi najbliższymi w domowym zaciszu. źródło błonnika
Galletas de San BieszczadzkieGalletas de San Bieszczadzkie
masa netto

masa netto

90 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-11-12

pojemność

cena za kilogram

33,22 zł / kg

kraj

País de origen

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906747309893

5906747309893

precio: 2,99 zł

2.99 PLN 2028-11-12 NewCondition
mąka PSZENNA, mąka ŻYTNIA, syrop glukozowo-fruktozowy, ekstrakt słodowy JĘCZMIENNY, olej palmowy, cukier, kminek, sól, substancja spulchniająca (węglany amonu), drożdże suszone
Wartości odżywcze (%)per 100g
Wartość energetyczna1670 kJ
395 kcal
Tłuszcz5.20 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone2.00 g
Węglowodany75.00 g
Cukry ogółem12.00 g
Błonnik4.10 g
Białko9.70 g
Równoważna zawartość soli1.00 g

Migdały : Może zawierać
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Zawiera
Jaja : Może zawierać
Orzechy laskowe : Może zawierać
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Orzechy włoskie : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Bieszczadzkie suchary San to produkt o bogatej tradycji, która liczy już ponad kilkadziesiąt lat. Pomimo nowoczesnego sposobu przygotowania, suchary zachowały wyjątkowy smak. Spakuj do torby opakowanie sucharów i poczęstuj się podczas krótszych, jak i dłuższych podróży. Produkty marki SAN to m.in. biszkopty, kruche ciastka i wafelki, które konsumenci wybierają od lat, dzieląc się ze swoimi najbliższymi w domowym zaciszu. źródło błonnika
marca:San
Nombre del producto regulado legalmente:Suchary.
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Tipo de embalaje:Folia kurczliwa
País de origen:Polska
Dirección del productor:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa
Dirección de devolución:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa 801 066 006
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    Mamut galletas sin azúcar Mamut galletas sin azúcar
    225 g
    38,98zł/kg

    precio: 8,77 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2027-02-11
    Mamut galletas delicatessen Mamut galletas delicatessen
    adicional 230 g
    38,04zł/kg

    precio: 8,75 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2027-02-10
    Maretti Bruschette Maretti, pan Maretti Bruschette Maretti, pan
    tostado, champiñones y nata 70 g
    57,00zł/kg

    precio: 3,99 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2027-06-25
    Maretti Bruschette Maretti pan Maretti Bruschette Maretti pan
    patatas fritas tomates, aceitunas y orégano 70 g
    57,00zł/kg

    precio: 3,99 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad 2027-03-02
    Maretti Bruschette Maretti Maretti Bruschette Maretti
    croquetas de pan de ajo 70 g
    59,29zł/kg

    precio: 4,15 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2027-05-27
    Maretti Bruschette Maretti pizza Maretti Bruschette Maretti pizza
    de pan crujiente 70 g
    57,00zł/kg

    precio: 3,99 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2027-07-23
    Maretti Bruschette Maretti pan Maretti Bruschette Maretti pan
    crujiente de pepperoni salami 70 g
    57,00zł/kg

    precio: 3,99 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2027-04-23
    Maretti Bruschette MARETTI pan Maretti Bruschette MARETTI pan
    crujiente vehículos de la mezcla 70 g
    53,71zł/kg

    precio: 3,76 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2027-03-08
    San Łakotki postre torta con San Łakotki postre torta con
    azúcar 168 g
    33,21zł/kg

    precio: 5,58 zł

    PLN
    1
    19
    fecha de caducidad 2027-05-23
    San Galletas de cacao Łakotki San Galletas de cacao Łakotki
    168 g
    33,69zł/kg

    precio: 5,66 zł

    PLN
    1
    16
    fecha de caducidad 2027-02-17
    San Tortas de coco Łakotki San Tortas de coco Łakotki
    fecha de caducidad 2027-02-03
    San Galletas de mantequilla San Galletas de mantequilla
    Łakotki 168 g
    33,57zł/kg

    precio: 5,64 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad
    2027-03-31
    San Galletas San Petitki San Galletas San Petitki
    120 g
    41,58zł/kg

    precio: 4,99 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2026-12-28
    San Galletas semidulces San Dutch San Galletas semidulces San Dutch
    cubiertas de chocolate con leche 170 g
    37,29zł/kg

    precio: 6,34 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2027-05-05
    San Galletas semidulces San San Galletas semidulces San
    Holandesas 150 g
    27,80zł/kg

    precio: 4,17 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2027-07-08
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5