Mantequilla Łaciate 83% grasa

Łaciate
55
Dostarczono paczkę wszystko przyszło w idealnym stanie i szybko dziękuję i do następnego razu ? pozdrawiam serdecznie ?Mantequilla Łaciate 83% grasa
55
Bardzo dobre.Mantequilla Łaciate 83% grasa
55
Super ,Tak jak w opisieMantequilla Łaciate 83% grasa
55
SuperMantequilla Łaciate 83% grasa
55
masło całkowicie zgniecioneMantequilla Łaciate 83% grasa
55
GutMantequilla Łaciate 83% grasa
441Mantequilla Łaciate 83% grasa
wysoka zawartość witamin A, D, K
Mantequilla Łaciate 83% grasaMantequilla Łaciate 83% grasa
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-12-12

pojemność

cena za kilogram

38,25 zł / kg

kraj

País de origen

Polska

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900820000257

5900820000257

precio: 7,65 zł

7.65 PLN 2026-12-12 NewCondition
Łaciate Mantequilla Łaciate 83% Łaciate Mantequilla Łaciate 83%
grasa 200 g
37,15zł/kg

precio: 7,43 zł

PLN
1
17
fecha de caducidad 2026-11-24
Łaciate Mantequilla Łaciate 83% Łaciate Mantequilla Łaciate 83%
grasa 200 g
38,25zł/kg

precio: 7,65 zł

PLN
1
36
fecha de caducidad 2026-12-12
śmietanka, witamina D₃, witamina K₂, Zawartość tłuszczu 83 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna3095 kJ / 753 kcal
tłuszcz83 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone54 g
węglowodany0,8 g
w tym cukry0,8 g
białko0,6 g
sól0 g
witamina A735 µg (92 % RWS*)
witamina D2,5 µg (50 % RWS*)
witamina K37,5 µg (50 % RWS*)
*RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).

Mleko : Zawiera
wysoka zawartość witamin A, D, K
Características:zawartość tłuszczu 83 %
marca:Łaciate
Nombre del producto regulado legalmente:Masło ekstra wzbogacone w witaminy D? i K?.
Conservación:Najlepiej spożyć przed: data na spodzie opakowania. Przechowywać w temperaturze od 0 °C do +10 °C. Chronić przed światłem.
Tipo de embalaje:Folia kurczliwa
País de origen:Polska
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 41 ocen.

  • 2026-04-24 14:03:47Dostarczono paczkę wszystko przyszło w idealnym stanie i szybko dziękuję i do następnego razu ? pozdrawiam serdecznie ?
  • Marek , 2025-07-23 18:59:34Bardzo dobre.
  • Renata,M , 2024-01-31 13:02:05Super ,Tak jak w opisie
  • Renata.M , 2022-04-11 13:25:46Super
  • Danuta Jackowska , 2019-07-31 14:13:30masło całkowicie zgniecione
  • Beata , 2015-09-13 17:40:26Gut



Jagr mantequilla extra de Warlubie Jagr mantequilla extra de Warlubie
200 g
34,95zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-11-08
Kerry Gold Mantequilla tradicional Kerry Gold Mantequilla tradicional
irlandesa Kerrygold 200 g
56,10zł/kg

precio: 11,22 zł

PLN
1
20
fecha de caducidad 2026-12-22
Piątnica Mantequilla campestre de Piątnica Mantequilla campestre de
Piątnica 83% 200 g
37,45zł/kg

precio: 7,49 zł

PLN
1
27
fecha de caducidad 2026-12-13
Kerry Gold Mantequilla de Kerry Gold Mantequilla de
kerrygold salada tradicional irlandesa 200 g
56,10zł/kg

precio: 11,22 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2026-12-22
Mlekpol Rolmlecz Mantequilla extra Mlekpol Rolmlecz Mantequilla extra
rural 83% 200 g
37,45zł/kg

precio: 7,49 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-10-31
Dziugas Dziugas Crema dulce de Dziugas Dziugas Crema dulce de
mantequilla 82% grasa 200 g
34,95zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2026-11-13
Mlekovita Mantequilla clarificada Mlekovita Mantequilla clarificada
Mlekovita 99,9% de grasa Leche 200 g
59,95zł/kg

precio: 11,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-01-21
Łaciate Leche UHT manchada 0.0% Łaciate Leche UHT manchada 0.0%
1 litr

precio: 5,14 zł

PLN
1
25
fecha de caducidad 2027-05-31
Łaciate Leche UHT manchada 0.5% Łaciate Leche UHT manchada 0.5%
1 litr

precio: 5,13 zł

PLN
1
29
fecha de caducidad 2027-05-14
Łaciate Leche manchada 2% UHT Łaciate Leche manchada 2% UHT
1 litr

precio: 4,61 zł

PLN
1
119
fecha de caducidad 2027-08-12
Łaciate Leche UHT manchada 3.2% Łaciate Leche UHT manchada 3.2%
1 litr

precio: 4,64 zł

PLN
1
84
fecha de caducidad 2027-08-19
Łaciate Leche UHT manchada 3.2% Łaciate Leche UHT manchada 3.2%
500 ml
5,40zł/l

precio: 2,70 zł

PLN
1
24
fecha de caducidad 2027-02-14
Łaciate leche en polvo 26,5 % Łaciate leche en polvo 26,5 %
500 g
38,22zł/kg

precio: 19,11 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad 2027-02-21
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5