La achicoria sopa de champiñón

Cykoria
55
Idealny od sosu do zupy, dosypuję również do kotletów mielonych.La achicoria sopa de champiñón
48La achicoria sopa de champiñón
La achicoria sopa de champiñónLa achicoria sopa de champiñón
masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-01-31

pojemność

cena za kilogram

55,75 zł / kg

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288002879

5900288002879

precio: 2,23 zł

comprar 30 szt. para 2.20 zł/szt
2.23 PLN 2028-01-31 NewCondition
skrobia ziemniaczana, mleko w proszku odtłuszczone (zawiera laktozę), sól, maltodekstryna, proszek soku pieczarki 5 % (maltodekstryna, koncentrat soku pieczarki 42 %), śmietanka w proszku z mleka krowiego (zawiera laktozę), ekstrakt drożdżowy, warzywa suszone 3,1 % w zmiennych proporcjach (cebula, pietruszka liść), mąka pszenna, grzyby leśne suszone 2,3 %, aromaty (zawierają zboża zawierające gluten oraz mleko łącznie z laktozą), hydrolizat białka sojowego, olej rzepakowy, barwnik: karmel amoniakalno-siarczynowy, pieprz czarny, regulator kwasowości: kwas cytrynowy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu po przyrządzeniu na 100 ml
Wartość energetyczna101 kJ/24 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,1 g
Węglowodany4,5 g
w tym cukry0,9 g
Błonnik<0,5 g
Białko0,9 g
Sól0,84 g
Opakowanie wystarcza do przygotowania 2 sugerowanych porcji produktu.
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Zawiera
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
polecamy podawać: ze śmietaną, z makaronem, bez dodatku tłuszczów utwardzonych
marca:Cykoria
Sobre la marca:Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Nombre del producto regulado legalmente:Zupa grzybowa w proszku.
Conservación:Najlepiej spożyć przed końcem: data umieszczona na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Tipo de embalaje:Saszetka
Dirección del productor:CYKORIA S.A., Wierzchosławice 15, 88-140 Gniewkowo
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 8 ocen.

  • 2021-03-30 18:29:35Idealny od sosu do zupy, dosypuję również do kotletów mielonych.



Winiary Ciudadela Nos Winiary Ciudadela Nos
especializamos en la sopa de cola 40 g
90,50zł/kg

precio: 3,62 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2027-01-31
Cykoria La achicoria Borsch Blanca Cykoria La achicoria Borsch Blanca
40 g
55,75zł/kg

precio: 2,23 zł

PLN
1
30
fecha de caducidad 2028-01-31
Cykoria Piast agria achicoria Cykoria Piast agria achicoria
fecha de caducidad 2028-02-25
Cykoria La achicoria sopa de Cykoria La achicoria sopa de
champiñón 40 g
55,75zł/kg

precio: 2,23 zł

PLN
1
30
fecha de caducidad 2028-03-30
Kucharek Kucharek Barszcz biały Kucharek Kucharek Barszcz biały
40 g
49,75zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2027-03-30
Knorr Knorr Una taza caliente de Knorr Knorr Una taza caliente de
borscht rojo en polvo 14 g
130,71zł/kg

precio: 1,83 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2027-01-31
Knorr Knorr Una taza caliente de Knorr Knorr Una taza caliente de
sopa agria en polvo con crutones 17 g
108,24zł/kg

precio: 1,84 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-06-30
Cykoria comestibles ácido Cykoria comestibles ácido
cítrico 20 g
92,50zł/kg

precio: 1,85 zł

PLN
1
42
fecha de caducidad 2029-02-28
Cykoria sopa de remolacha rápida Cykoria sopa de remolacha rápida
60 g
37,67zł/kg

precio: 2,26 zł

PLN
1
35
fecha de caducidad 2028-03-30
Cykoria chile Cykoria chile
20 g
99,50zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
29
fecha de caducidad 2028-01-30
Cykoria Cristiano café de grano Cykoria Cristiano café de grano
exprese 30 bolsas 120 g
44,92zł/kg

precio: 5,39 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2028-05-30
Cykoria Tortas de la crema con el Cykoria Tortas de la crema con el
sabor de la fresa 100 g
56,30zł/kg

precio: 5,63 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-11-30
Cykoria Tortas de la crema con el Cykoria Tortas de la crema con el
sabor del ron 100 g
32,40zł/kg

precio: 3,24 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad 2027-11-30
Cykoria Pastel de queso Cykoria Pastel de queso
instantáneo de achicoria 190 g
36,79zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2027-06-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5