La achicoria sopa de champiñón

Cykoria
55
Idealna.La achicoria sopa de champiñón
54La achicoria sopa de champiñón
La achicoria sopa de champiñónLa achicoria sopa de champiñón
masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-03-30

pojemność

cena za kilogram

55,75 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288002794

5900288002794

precio: 2,23 zł

comprar 30 szt. para 2.20 zł/szt
2.23 PLN 2028-03-30 NewCondition
Cykoria La achicoria sopa de Cykoria La achicoria sopa de
champiñón 40 g
58,50zł/kg

precio: 2,34 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-12-31
skrobia ziemniaczana, mleko w proszku odtłuszczone (zawiera laktozę), sól, maltodekstryna, proszek soku pieczarki 5 % (maltodekstryna, koncentrat soku pieczarki 42 %), śmietanka w proszku z mleka krowiego (zawiera laktozę), ekstrakt drożdżowy, warzywa suszone 3,1 % (cebula, pietruszka liść), mąka pszenna, pieczarki suszone 2,5 %, hydrolizat białka sojowego, aromaty (zawierają zboża zawierające gluten oraz mleko łącznie z laktozą), olej rzepakowy, pieprz czamy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu po przyrządzeniu na 100 ml
Wartość energetyczna101 kJ/ 24 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,1 g
Węglowodany4,5 g
w tym cukry0,9 g
Błonnik<0,5 g
Białko0,9 g
Sól0,83 g
Opakowanie wystarcza do przygotowania 2 sugerowanych porcji produktu.
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/ 2 000 kcal).

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Zawiera
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
polecamy podawać: ze śmietaną, z makaronem, bez dodatku tłuszczów utwardzonych
marca:Cykoria
Sobre la marca:Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Nombre del producto regulado legalmente:Zupa pieczarkowa w proszku.
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparación y uso:Sposób przyrządzania: 1. Do ½ litra zimnej wody wsypać zawartość torebki i dokładnie wymieszać. 2. Mieszając doprowadzić do wrzenia. 3. Gotować na wolnym ogniu około 5 minut, co jakiś czas mieszając.
Tipo de embalaje:Torba
Dirección del productor:CYKORIA S.A., Wierzchosławice 15, 88-140 Gniewkowo
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.

  • 2021-03-30 18:29:58Idealna.



Winiary Ciudadela Nos Winiary Ciudadela Nos
especializamos en la sopa de cola 40 g
90,50zł/kg

precio: 3,62 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2027-01-31
Cykoria La achicoria Borsch Blanca Cykoria La achicoria Borsch Blanca
40 g
55,75zł/kg

precio: 2,23 zł

PLN
1
30
fecha de caducidad 2028-01-31
Cykoria Piast agria achicoria Cykoria Piast agria achicoria
fecha de caducidad 2028-02-25
Cykoria La achicoria sopa de Cykoria La achicoria sopa de
champiñón 40 g
55,75zł/kg

precio: 2,23 zł

PLN
1
34
fecha de caducidad 2028-01-31
Kucharek Kucharek Barszcz biały Kucharek Kucharek Barszcz biały
40 g
49,75zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2027-03-30
Knorr Knorr Una taza caliente de Knorr Knorr Una taza caliente de
borscht rojo en polvo 14 g
130,71zł/kg

precio: 1,83 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2027-01-31
Knorr Knorr Una taza caliente de Knorr Knorr Una taza caliente de
sopa agria en polvo con crutones 17 g
108,24zł/kg

precio: 1,84 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-06-30
Cykoria comestibles ácido Cykoria comestibles ácido
cítrico 20 g
92,50zł/kg

precio: 1,85 zł

PLN
1
42
fecha de caducidad 2029-02-28
Cykoria sopa de remolacha rápida Cykoria sopa de remolacha rápida
60 g
37,67zł/kg

precio: 2,26 zł

PLN
1
35
fecha de caducidad 2028-03-30
Cykoria chile Cykoria chile
20 g
99,50zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
29
fecha de caducidad 2028-01-30
Cykoria Cristiano café de grano Cykoria Cristiano café de grano
exprese 30 bolsas 120 g
44,92zł/kg

precio: 5,39 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2028-05-30
Cykoria Tortas de la crema con el Cykoria Tortas de la crema con el
sabor de la fresa 100 g
56,30zł/kg

precio: 5,63 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-11-30
Cykoria Tortas de la crema con el Cykoria Tortas de la crema con el
sabor del ron 100 g
32,40zł/kg

precio: 3,24 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad 2027-11-30
Cykoria Pastel de queso Cykoria Pastel de queso
instantáneo de achicoria 190 g
36,79zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2027-06-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5