La achicoria pimienta de limón

Cykoria
55La achicoria pimienta de limón
Pieprz cytrynowy jest mieszanką starannie skomponowanych składników, której dominujący smak nadaje pieprz czarny i skórka cytrynowa. Przyprawa jest doskonałym dodatkiem do dań z ryb, mięs (smażonych i grillowanych), sałatek, warzyw i sosów winegret.
La achicoria pimienta de limónLa achicoria pimienta de limón
masa netto

masa netto

20 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-07-30

pojemność

cena za kilogram

99,50 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288108984

5900288108984

precio: 1,99 zł

1.99 PLN 2028-07-30 NewCondition

sól, przyprawy 27% w zmiennych proporcjach (pieprz czarny 25%, kurkuma), warzywa suszone 18% w zmiennych proporcjach (cebula, czosnek), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, cukier, skórka cytrynowa 3%, olej rzepakowy.


Wartości odżywcze (%)Średnia wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna:755 kJ / 179 kcal
Tłuszcz:1,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:0,5 g
Węglowodany:32 g
w tym cukry:9,8 g
Błonnik:9,4 g
Białko:5,4 g
Sól:34,0 g

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pieprz cytrynowy jest mieszanką starannie skomponowanych składników, której dominujący smak nadaje pieprz czarny i skórka cytrynowa. Przyprawa jest doskonałym dodatkiem do dań z ryb, mięs (smażonych i grillowanych), sałatek, warzyw i sosów winegret.
marca:Cykoria
Sobre la marca:Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Nombre del producto regulado legalmente:Pieprz cytrynowy
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Tipo de embalaje:Torebka
Dirección del productor:CYKORIA S.A.
Wierzchosławice 15
88-140 Gniewkowo
Dirección de devolución:CYKORIA S.A.
Wierzchosławice 15
88-140 Gniewkowo
Serwis Konsumenta
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 5 ocen.




    Kamis curry Kamis curry
    fecha de caducidad 2029-01-25
    Prymat Aderezo para peces Prymat Aderezo para peces
    fecha de caducidad 2028-05-30
    Prymat especias a la olla Prymat especias a la olla
    fecha de caducidad 2028-01-31
    Prymat especias para callos Prymat especias para callos
    fecha de caducidad
    2027-11-30
    Prymat condimento de la carne Prymat condimento de la carne
    picada 20 g
    99,50zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    23
    fecha de caducidad 2028-07-30
    Prymat especias a la olla Prymat especias a la olla
    fecha de caducidad 2028-07-30
    Prymat aderezo para espaguetis Prymat aderezo para espaguetis
    20 g
    111,50zł/kg

    precio: 2,23 zł

    PLN
    1
    22
    fecha de caducidad
    2028-04-30
    Prymat condimento para ensaladas Prymat condimento para ensaladas
    20 g
    111,00zł/kg

    precio: 2,22 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad
    2028-05-30
    Cykoria comestibles ácido Cykoria comestibles ácido
    cítrico 20 g
    92,50zł/kg

    precio: 1,85 zł

    PLN
    1
    42
    fecha de caducidad 2029-02-28
    Cykoria sopa de remolacha rápida Cykoria sopa de remolacha rápida
    60 g
    37,67zł/kg

    precio: 2,26 zł

    PLN
    1
    35
    fecha de caducidad 2028-03-30
    Cykoria chile Cykoria chile
    20 g
    99,50zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    29
    fecha de caducidad 2028-01-30
    Cykoria Cristiano café de grano Cykoria Cristiano café de grano
    exprese 30 bolsas 120 g
    44,92zł/kg

    precio: 5,39 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad 2028-05-30
    Cykoria Tortas de la crema con el Cykoria Tortas de la crema con el
    sabor de la fresa 100 g
    56,30zł/kg

    precio: 5,63 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2027-11-30
    Cykoria Tortas de la crema con el Cykoria Tortas de la crema con el
    sabor del ron 100 g
    32,40zł/kg

    precio: 3,24 zł

    PLN
    1
    16
    fecha de caducidad 2027-11-30
    Cykoria Pastel de queso Cykoria Pastel de queso
    instantáneo de achicoria 190 g
    36,79zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5