Ketchup picante Pudliszki sin conservantes

Pudliszki
55Ketchup picante Pudliszki sin conservantes
Ketchup picante Pudliszki sin conservantesKetchup picante Pudliszki sin conservantes
masa netto

masa netto

480 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-04-29

pojemność

cena za kilogram

15,94 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900783000417

5900783000417

precio: 7,65 zł

7.65 PLN 2027-04-29 NewCondition
Pudliszki Ketchup picante Pudliszki Ketchup picante
Pudliszki sin conservantes 480 g
15,63zł/kg

precio: 7,50 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2027-03-20
przecier pomidorowy 70 %, cukier, ocet spirytusowy, skrobia modyfikowana kukurydziana, sól, naturalne aromaty (zawierają seler), pieprz cayenne 0,01 %, przyprawy, zioła
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna463 kJ / 109 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany25 g
w tym cukry22 g
Błonnik1,1 g
Białko1,7 g
Sól2,4 g
**RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal)
Opakowanie zawiera 32 sugerowane porcje produktu.

Seler : Zawiera
z polskich pomidórów, bez konserwantów
marca:Pudliszki
Nombre del producto regulado legalmente:Ketchup pikantny. Produkt pasteryzowany.
Conservación:Najlepiej spożyć przed: data, kod produkcji na nakrętce. Przechowywać w miejscu suchym, w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 8 tygodni.
Tipo de embalaje:Butelka
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 5 ocen.




    Włocławek Kétchup picante Włocławek Kétchup picante
    Włocławek 480 g
    14,00zł/kg

    precio: 6,72 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2027-02-20
    Pudliszki Ketchup suave Pudliszki Pudliszki Ketchup suave Pudliszki
    Sin conservantes 480 g
    15,63zł/kg

    precio: 7,50 zł

    PLN
    1
    30
    fecha de caducidad 2027-06-20
    PRECIO REDUCIDO -10%
    Włocławek Salsa de tomate suave Włocławek Salsa de tomate suave
    Włocławek 480 g
    12,58zł/kg

    precio: 6,04 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2026-12-30
    Kotlin salsa de tomate picante Kotlin salsa de tomate picante
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Włocławek frasco de salsa de Włocławek frasco de salsa de
    tomate picante 200 g
    23,65zł/kg

    precio: 4,73 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2027-08-30
    Roleski Roleski Ketchup Branded Roleski Roleski Ketchup Branded
    picante 450 g
    16,73zł/kg

    precio: 7,53 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2027-08-18
    Roleski Kétchup picante Roleski Roleski Kétchup picante Roleski
    fecha de caducidad 2027-08-07
    Dagoma Dagoma Ketchup Kaszubski Dagoma Dagoma Ketchup Kaszubski
    aguda 380 g
    24,87zł/kg

    precio: 9,45 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad
    2028-06-23
    Pudliszki maíz estañado Pudliszki maíz estañado
    400 g
    15,73zł/kg

    precio: 6,29 zł

    PLN
    1
    22
    fecha de caducidad 2028-08-21
    PRECIO REDUCIDO -25%
    Pudliszki alubias blancas Pudliszki alubias blancas
    400 g
    11,80zł/kg

    precio: 4,72 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad
    2027-01-31
    Pudliszki frijoles rojos Pudliszki frijoles rojos
    400 g
    15,70zł/kg

    precio: 6,28 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2028-02-26
    Pudliszki - Jugo de tomate de Pudliszki - Jugo de tomate de
    tomate fresco 300 ml
    13,70zł/l

    precio: 4,11 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2027-09-22
    Pudliszki Pudliszki Sos Pudliszki Pudliszki Sos
    do spaghetti 480 g
    17,56zł/kg

    precio: 8,43 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2027-08-19
    Pudliszki Pudliszki Sos Pudliszki Pudliszki Sos
    Słodko-Kwaśny 480 g
    17,56zł/kg

    precio: 8,43 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad
    2027-06-18
    Pudliszki Pudliszki Sos Boloński Pudliszki Pudliszki Sos Boloński
    480 g
    17,56zł/kg

    precio: 8,43 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad 2027-08-13
    Pudliszki Pudliszki Fasolka Pudliszki Pudliszki Fasolka
    z po bretońsku 610 g
    18,93zł/kg

    precio: 11,55 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2027-12-10
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5