Kamix Electrodomésticos 2x75g automático de descalcificación

Kamix
52Kamix Electrodomésticos 2x75g automático de descalcificación
Bezpieczny dla czyszczonych urządzeń. Po zakończonym czyszczeniu pozostawia przyjemny, świeży zapach. Czyści, odkamienia, pielęgnuje: - pralki automatyczne - zmywarki
Kamix Electrodomésticos 2x75g automático de descalcificaciónKamix Electrodomésticos 2x75g automático de descalcificación
masa netto

masa netto

150 g

pojemność

cena za kilogram

69,33 zł / kg

kraj

País de origen

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905052601951

5905052601951

precio: 10,40 zł

10.40 PLN NewCondition

Kwasy identyczne z naturalnymi, kompozycja zapachowa.


Bezpieczny dla czyszczonych urządzeń. Po zakończonym czyszczeniu pozostawia przyjemny, świeży zapach. Czyści, odkamienia, pielęgnuje: - pralki automatyczne - zmywarki
Características:Produkt polski
Advertencia de seguridad:Uwaga! Chronić przed dziećmi. Działa drażniąco na oczy. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe jeśli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.
marca:Kamix
Sobre la marca:Do odkamieniania czajników, ekspresów, urządzeń sanitarnych tj. umywalek, sedesów, brodzików, basenów oraz urządzeń grzewczych, np. kotłów i wymienników ciepła, zalecamy użycie pozostałych preparatów naszej produkcji.
Otra información:Factual Information: 2 x 75 g
Preparación y uso:Sposób użycia: Zawartość woreczków wsypać do pustej pralki lub zmywarki; włączyć cykl prania/zmywania na 40°C lub 60°C. Nie stosować do powierzchni ocynkowanych
Tipo de embalaje:Pudełko
País de origen:Polska
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Hades Hades - płynna pasta Hades Hades - płynna pasta
    440 ml
    29,25zł/l

    precio: 12,87 zł

    PLN
    1
    5
    Hades Hades - Pastas para el Hades Hades - Pastas para el
    - cuidado de lápidas 300 ml
    51,40zł/l

    precio: 15,42 zł

    PLN
    1
    6
    Tytan Spray piedra de titanio y el Tytan Spray piedra de titanio y el
    óxido - baños limpios 500g

    precio: 9,60 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2028-06-12
    Kamix Descalcificador de líquidos Kamix Descalcificador de líquidos
    Kamix AGD 500 ml
    38,84zł/l

    precio: 19,42 zł

    PLN
    1
    3
    Kamix agente Kamix en el líquido Kamix agente Kamix en el líquido
    para eliminar depósitos calcáreos 500 ml
    35,52zł/l

    precio: 17,76 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2028-04-23
    Cif Cif Uniwersalny Spray Cif Cif Uniwersalny Spray
    Odkamieniacz 500 ml
    23,18zł/l

    precio: 11,59 zł

    PLN
    1
    12
    Mill Mill Płyn do mycia Mill Mill Płyn do mycia
    i pielęgnacji 555 ml
    16,65zł/l

    precio: 9,24 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2028-10-30
    Zielko Zielko Odkamieniacz Zielko Zielko Odkamieniacz
    do ekspresów 500 ml
    39,74zł/l

    precio: 19,87 zł

    PLN
    1
    12
    Kamix polvo de descalcificación Kamix polvo de descalcificación
    50 g
    140,00zł/kg

    precio: 7 zł

    PLN
    1
    4
    Kamix amigo de la cocina Kamix amigo de la cocina
    Desengrasante espuma activa 500 ml
    26,42zł/l

    precio: 13,21 zł

    PLN
    1
    2
    Kamix El agua destilada Kamix Kamix El agua destilada Kamix
    Kamix agua Kamix Elitte perfumado Kamix agua Kamix Elitte perfumado
    para planchas de té verde 1 litr

    precio: 9,25 zł

    PLN
    1
    2
    Kamix Kamix de pulverización de Kamix Kamix de pulverización de
    piekarników.Przypalenia barbacoa y hollín líquido para limpiar chimeneas y 500 ml
    39,52zł/l

    precio: 19,76 zł

    PLN
    1
    2
    Kamix Kamix Błysk y Świeżość Kamix Kamix Błysk y Świeżość
    para superficies brillantes 500 ml
    26,42zł/l

    precio: 13,21 zł

    PLN
    1
    4
    Kamix Descalcificador Kamix Kamix Descalcificador Kamix
    Express 500 ml
    37,98zł/l

    precio: 18,99 zł

    PLN
    1
    2
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5