Mill

Specjalistyczny, gotowy do użycia preparat do czyszczenia i pielęgnacji płyt oraz innych elementów wykonanych z granitu, kamienia, lastrika oraz betonu. Doskonale usuwa wszelkie zazielenienia, naloty z mchu, ślady po liściach oraz inne uporczywe zabrudzenia, przywracając nieskazitelną czystość płyt nagrobkowych i innych powierzchni . Sposób użycia: Równomiernie rozpylić preparat na czyszczoną powierzchnię w odległości około 20 cm, myć za pomocą szmatki lub szczotki.

pojemność netto

pojemność netto

555 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-10-30

pojemność

cena za litr

16,65 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902643003903

5902643003903

precio: 9,24 zł

9.24 PLN 2028-10-30 NewCondition

Skład: <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa, środki konserwujące (2-bromo-2-ni- tropropane-1,3-diol, Octylisothiazolinone).


Specjalistyczny, gotowy do użycia preparat do czyszczenia i pielęgnacji płyt oraz innych elementów wykonanych z granitu, kamienia, lastrika oraz betonu. Doskonale usuwa wszelkie zazielenienia, naloty z mchu, ślady po liściach oraz inne uporczywe zabrudzenia, przywracając nieskazitelną czystość płyt nagrobkowych i innych powierzchni . Sposób użycia: Równomiernie rozpylić preparat na czyszczoną powierzchnię w odległości około 20 cm, myć za pomocą szmatki lub szczotki.


Mill Mill Odtłuszczacz Mill Mill Odtłuszczacz
uniwersalny 555 ml
19,53zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
9
Mill MILL Spray do sprzątania Mill MILL Spray do sprzątania
555 ml
25,89zł/l

precio: 14,37 zł

PLN
1
13
Mill Clean MILL CLEAN Balsam Mill Clean MILL CLEAN Balsam
czyszczący 555 ml
27,23zł/l

precio: 15,11 zł

PLN
1
15
Ajax fluido universal para limpiar Ajax fluido universal para limpiar
- ramo de la primavera todas las superficies de 1 litro Floral Fiesta 1 litr

precio: 8,89 zł

PLN
1
11
Ajax Ajax Floral Fiesta Ajax Ajax Floral Fiesta
Wildflowers Líquido Universal 1 litr

precio: 8,89 zł

PLN
1
10
Kamix polvo de descalcificación Kamix polvo de descalcificación
50 g
140,00zł/kg

precio: 7 zł

PLN
1
4
Ajax fluido universal para limpiar Ajax fluido universal para limpiar
todas las superficies Floral Fiesta flores laguna 1 litr

precio: 8,89 zł

PLN
1
12
Ajax floral fluido fiesta Ajax floral fluido fiesta
inwersalny todas las superficies 1l flor lila 1 kg

precio: 8,89 zł

PLN
1
11
Mill Mill żelazko w płynie Mill Mill żelazko w płynie
Alpinic 500 ml
27,32zł/l

precio: 13,66 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad
2028-10-30
Mill MILL Kapsułki do prania Mill MILL Kapsułki do prania
30 szt.
1,12zł/szt.

precio: 33,69 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-09-30
Mill Mill Żel do zmywarek Mill Mill Żel do zmywarek
760 ml
26,49zł/l

precio: 20,13 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2029-02-28
Mill Mill Płyn do czyszczenia Mill Mill Płyn do czyszczenia
zmywarki 250 ml
34,28zł/l

precio: 8,57 zł

PLN
1
5
Mill Mill żelazko w płynie Soft Mill Mill żelazko w płynie Soft
Wave 500 ml
27,50zł/l

precio: 13,75 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad
2028-05-31
Mill Mill płyn ułatwiający Mill Mill płyn ułatwiający
prasowanie 500 ml
27,32zł/l

precio: 13,66 zł

PLN
1
4
Mill Mill Płyn do czyszczenia Mill Mill Płyn do czyszczenia
pralek 300 ml
34,37zł/l

precio: 10,31 zł

PLN
1
3
Mill Mill Universal Żel do prania Mill Mill Universal Żel do prania
3 litry
8,45zł/l

precio: 25,36 zł

PLN
1
4
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5