Jamar Remolacha con rábano picante

Jamar
55
Smaki dziecinstwa Jamar Remolacha con rábano picante
55Jamar Remolacha con rábano picante
Ćwikła z chrzanem Jamar to klasyka dodatków obiadowych, królująca na polskich stołach od bardzo dawna. Połączenie słodkiego buraka z ostrym chrzanem oczarowuje swoją finezją i wzbogaca smak dania.
Jamar Remolacha con rábano picanteJamar Remolacha con rábano picante
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-06-30

pojemność

cena za kilogram

14,37 zł / kg

kraj

País de origen

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906716200060

5906716200060

precio: 4,31 zł

4.31 PLN 2027-06-30 NewCondition
burak ćwikłowy (65 %), chrzan (25 %), ocet spirytusowy, cukier, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Energia219 kJ / 52 kcal
Tłuszcz0 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany9,5 g
- w tym cukry8,5 g
Błonnik2,8 g
Białko1,8 g
Sól0,50 g

Ćwikła z chrzanem Jamar to klasyka dodatków obiadowych, królująca na polskich stołach od bardzo dawna. Połączenie słodkiego buraka z ostrym chrzanem oczarowuje swoją finezją i wzbogaca smak dania.
Características:Produkt polski
marca:Jamar
Sobre la marca:Marka Jamar oferuje bogate portfolio produktowe, które wyróżniają unikalne receptury produktów oraz naturalne i wyselekcjonowane surowce, będące w DNA firmy od zawsze. Każdy z produktów to dawka codziennej energii. Możesz ją wykorzystać na wszystko, co kochasz robić najbardziej - aktywny wypoczynek, realizowanie pasji, czy po prostu codzienne domowe obowiązki.
Nombre del producto regulado legalmente:Buraki ćwikłowe z chrzanem, tarte. Produkt pasteryzowany.
Conservación:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii nadrukowane na wieczku. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze od 0 °C do +25 °C. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż kilka dni.
Preparación y uso:Idealne na zimno! Wyjmij ze słoika i ciesz się smakiem.
Tipo de embalaje:Słoik
País de origen:Polska
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 5 ocen.

  • Barbara z Wloch , 2025-10-23 23:21:44Smaki dziecinstwa



Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Podgrzybki Marynowane 300 g
54,17zł/kg

precio: 16,25 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2028-01-31
Jolca aceitunas verdes deshuesadas Jolca aceitunas verdes deshuesadas
rellenas de limón 300 g
32,93zł/kg

precio: 9,88 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2029-01-21
Jamar Remolachas marinadas Jamar Remolachas marinadas
ralladas Jamar 300 g
14,43zł/kg

precio: 4,33 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-12-31
Rolnik chips de remolacha Rolnik chips de remolacha
300 g
15,67zł/kg

precio: 4,70 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2028-06-28
Jolca aceitunas verdes deshuesadas Jolca aceitunas verdes deshuesadas
rellenas con queso azul 300 g
32,93zł/kg

precio: 9,88 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2029-01-09
Jolca aceitunas verdes deshuesadas Jolca aceitunas verdes deshuesadas
rellenas de anchoa 300 g
32,93zł/kg

precio: 9,88 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2029-02-19
Jolca aceitunas verdes deshuesadas Jolca aceitunas verdes deshuesadas
rellenas con pimientos jalapeños 300 g
32,93zł/kg

precio: 9,88 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2028-12-03
Runoland Runoland boletus marinado Runoland Runoland boletus marinado
BIO 300 g
106,63zł/kg

precio: 31,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-01-30
Jamar Jamar una mezcla de verduras Jamar Jamar una mezcla de verduras
de zanahorias y guisantes 470 g
14,04zł/kg

precio: 6,60 zł

PLN
1
17
fecha de caducidad 2028-12-31
Jamar Verduras mixtas Jamar Jamar Verduras mixtas Jamar
Zanahorias, Guisantes, Maíz 470 g
14,04zł/kg

precio: 6,60 zł

PLN
1
17
fecha de caducidad 2029-01-31
Jamar Jamar Vegetable Mix Jamar Jamar Vegetable Mix
zanahoria guisantes 380 g
14,92zł/kg

precio: 5,67 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad 2027-04-30
Jamar Jamar Mezcla Mexicana de Jamar Jamar Mezcla Mexicana de
Verduras Múltiples 470 g
14,00zł/kg

precio: 6,58 zł

PLN
1
23
fecha de caducidad 2028-10-31
Jamar Mermelada multifrutas Jamar Jamar Mermelada multifrutas Jamar
fecha de caducidad 2027-05-31
Jamar Jamar, frijoles blancos Jamar Jamar, frijoles blancos
enlatados 400 g
12,80zł/kg

precio: 5,12 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2028-01-31
Jamar Guisantes enlatados Jamar Jamar Guisantes enlatados Jamar
400 g
9,40zł/kg

precio: 3,76 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-07-31
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5