chips de remolacha hector

Hektor
53chips de remolacha hector
chips de remolacha hectorchips de remolacha hector
masa netto

masa netto

310 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-08-30

pojemność

cena za kilogram

14,10 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904747000604

5904747000604

precio: 4,37 zł

comprar 10 szt. para 4.08 zł/szt
4.37 PLN 2027-08-30 NewCondition

Buraczki ćwikłowe, ocet spirytusowy, sól, cukier, przyprawy.


¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Rolnik brotes de bambú Rolnik brotes de bambú
    310 g
    34,77zł/kg

    precio: 10,78 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad
    2028-02-20
    Bonduelle Guisantes enlatados Bonduelle Guisantes enlatados
    Bonduelle Tradicional 400 g
    11,68zł/kg

    precio: 4,67 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2028-06-30
    Pudliszki maíz estañado Pudliszki maíz estañado
    400 g
    15,73zł/kg

    precio: 6,29 zł

    PLN
    1
    22
    fecha de caducidad 2028-08-21
    Dawtona chips de remolacha Dawtona chips de remolacha
    510 g
    11,51zł/kg

    precio: 5,87 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-03-17
    Bonduelle frijoles, enlatados Bonduelle frijoles, enlatados
    ceyenne salsa roja 400 g
    22,48zł/kg

    precio: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2029-05-31
    Provitus Remolachas fritas de la Provitus Remolachas fritas de la
    abuela 480 g
    14,56zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-01-31
    Rolnik Mini maíz prima en la Rolnik Mini maíz prima en la
    mazorca 314 ml
    37,71zł/l

    precio: 11,84 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2028-02-11
    Hektor Compota de cereza Hektor Hektor Compota de cereza Hektor
    900 g
    15,08zł/kg

    precio: 13,57 zł

    PLN
    1
    14
    fecha de caducidad 2027-10-30
    Hektor Compota de fresa Hektor Hektor Compota de fresa Hektor
    900 g
    11,58zł/kg

    precio: 10,42 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2027-01-30
    Hektor Compota de ciruela Hektor Hektor Compota de ciruela Hektor
    900 g
    9,99zł/kg

    precio: 8,99 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2027-09-30
    Hektor grosella compota Hektor grosella compota
    900 g
    16,16zł/kg

    precio: 14,54 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-04-30
    Hektor Compota de grosella Hektor Compota de grosella
    espinosa Hektor 900 g
    12,04zł/kg

    precio: 10,84 zł

    PLN
    1
    14
    fecha de caducidad 2027-08-30
    Hektor Hektor Sorrel picado Hektor Hektor Sorrel picado
    270 g
    15,48zł/kg

    precio: 4,18 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2027-01-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5