Galletas Milka Pieguski con chocolate

Milka
55
PolecamGalletas Milka Pieguski con chocolate
54Galletas Milka Pieguski con chocolate
Milka Pieguski Choco to połączenie chrupiącego ciastka i delikatnych kawałków mlecznej czekolady Milka. Wykonane z wykorzystaniem czekolady produkowanej z alpejskiego mleka - dzięki niemu każde ciastko zapewni wyjątkowe doznanie smakowe. Dostępne w opakowaniu 135 g. Od ponad 100 lat inspirujemy chwile prawdziwej więzi między rodzinami, przyjaciółmi i nieznajomymi! Dlatego wszystkie produkty Milka zachęcają do wspólnego cieszenia i dzielenia się nimi. Klasyczne ciastka Milka Pieguski Choco z wyjątkowymi kawałkami mlecznej czekolady Milka z alpejskiego mleka (135 g). Idealne do dzielenia się z innymi. Chrupiące, złociste ciastko z delikatnymi kawałkami czekolady Milka, którą produkujemy z alpejskiego mleka. Opakowanie 135 g zawiera 10 ciastek Milka Pieguski Choco. Słodka przekąska do wspólnego podjadania z rodziną i przyjaciółmi. Wyprodukowane z mleka alpejskiego i pszenicy z programu Harmony, wspierającego bioróżnorodność oraz lokalne rolnictwo. Poznaj również inne słodkie przekąski Milka - od chrupiących ciastek i wafli po puszyste ciasta i czekoladowe brownie. Pyszna propozycja na każdą okazję.
Galletas Milka Pieguski con chocolateGalletas Milka Pieguski con chocolate
masa netto

masa netto

135 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-04-19

pojemność

cena za kilogram

43,41 zł / kg

kraj

País de origen

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906747312107

5906747312107

precio: 5,86 zł

5.86 PLN 2027-04-19 NewCondition
Milka Galletas Milka Pieguski con Milka Galletas Milka Pieguski con
chocolate 135 g
42,96zł/kg

precio: 5,80 zł

PLN
1
29
fecha de caducidad 2027-03-27
mąka PSZENNA, cukier, olej palmowy, JAJA (5,5%), MLEKO pełne w proszku, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, syrop glukozowy, skrobia PSZENNA, serwatka w proszku (z MLEKA), substancje spulchniające (difosforany, węglany sodu), sól, emulgator (lecytyny SOJOWE), aromat, białko JAJA w proszku
Wartości odżywcze (%)per 100g
Wartość energetyczna2090 kJ
499 kcal
Tłuszcz25.00 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone13.00 g
Węglowodany62.00 g
Cukry ogółem33.00 g
Błonnik1.60 g
Białko6.30 g
Równoważna zawartość soli0.82 g

Migdały : Może zawierać
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Jaja : Zawiera
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Soja : Zawiera
Orzechy włoskie : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Milka Pieguski Choco to połączenie chrupiącego ciastka i delikatnych kawałków mlecznej czekolady Milka. Wykonane z wykorzystaniem czekolady produkowanej z alpejskiego mleka - dzięki niemu każde ciastko zapewni wyjątkowe doznanie smakowe. Dostępne w opakowaniu 135 g. Od ponad 100 lat inspirujemy chwile prawdziwej więzi między rodzinami, przyjaciółmi i nieznajomymi! Dlatego wszystkie produkty Milka zachęcają do wspólnego cieszenia i dzielenia się nimi. Klasyczne ciastka Milka Pieguski Choco z wyjątkowymi kawałkami mlecznej czekolady Milka z alpejskiego mleka (135 g). Idealne do dzielenia się z innymi. Chrupiące, złociste ciastko z delikatnymi kawałkami czekolady Milka, którą produkujemy z alpejskiego mleka. Opakowanie 135 g zawiera 10 ciastek Milka Pieguski Choco. Słodka przekąska do wspólnego podjadania z rodziną i przyjaciółmi. Wyprodukowane z mleka alpejskiego i pszenicy z programu Harmony, wspierającego bioróżnorodność oraz lokalne rolnictwo. Poznaj również inne słodkie przekąski Milka - od chrupiących ciastek i wafli po puszyste ciasta i czekoladowe brownie. Pyszna propozycja na każdą okazję.
marca:Milka
Nombre del producto regulado legalmente:Ciasteczka z kawałkami czekolady mlecznej z mleka alpejskiego (29 %).
Conservación:Przechowywać w suchym miejscu. Chronić przed ciepłem.
Tipo de embalaje:Folia kurczliwa
País de origen:Polska
Dirección del productor:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa
Dirección de devolución:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa 801 066 006
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.

  • 2022-06-01 12:47:26Polecam



Milka Galletas Milka Pieguski con Milka Galletas Milka Pieguski con
chocolate y nueces 135 g
44,37zł/kg

precio: 5,99 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-04-28
Milka Galletas Milka Pieguski con Milka Galletas Milka Pieguski con
chocolate y pasas 135 g
44,37zł/kg

precio: 5,99 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2027-04-19
Sante galletas de avena con Sante galletas de avena con
arándanos 135 g
44,37zł/kg

precio: 5,99 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-01-17
San Łakotki postre torta con San Łakotki postre torta con
azúcar 168 g
33,21zł/kg

precio: 5,58 zł

PLN
1
19
fecha de caducidad 2027-05-23
Cukry Nyskie Galletas Nyskie Cukry Nyskie Galletas Nyskie
Azúcares FIT&FREE vainilla 120 g
40,42zł/kg

precio: 4,85 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2026-12-18
Wedel frambuesa champán delicado Wedel frambuesa champán delicado
fecha de caducidad 2026-12-18
Wedel Champagne cereza delicada Wedel Champagne cereza delicada
fecha de caducidad 2027-01-07
Milka Strawberry Chocolate Milka Strawberry Chocolate
- Yogurt 100 g
67,80zł/kg

precio: 6,78 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2027-08-08
Milka Yogur de chocolate con leche Milka Yogur de chocolate con leche
fecha de caducidad 2027-06-10
Milka chocolate con leche con Milka chocolate con leche con
relleno de leche con el sabor de la frambuesa 100 g
64,70zł/kg

precio: 6,47 zł

PLN
1
20
fecha de caducidad 2027-01-19
Milka caramelo de chocolate con Milka caramelo de chocolate con
leche con caramelo nadzienim 100 g
64,20zł/kg

precio: 6,42 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2027-01-27
Milka para usted Oreo chocolate Milka para usted Oreo chocolate
Oreo pedazos de galletas con leche con crema de vainilla y quebrantado 100 g
67,80zł/kg

precio: 6,78 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-02-09
Milka Milka galletas de chocolate Milka Milka galletas de chocolate
y pastel 300 g
63,30zł/kg

precio: 18,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-03-23
Milka Milka Oreo Milka Milka Oreo
fecha de caducidad 2027-02-23
Milka Milka Blanca burbujeante Milka Milka Blanca burbujeante
chocolate con leche aireado con chocolate blanco 95 g
68,11zł/kg

precio: 6,47 zł

PLN
1
62
fecha de caducidad 2027-07-14
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5