FLORPAK asado Cebolla

Florpak
51FLORPAK asado Cebolla

Cebula prażona ma szerokie zastosowanie w kuchni. Służy jako dodatek do ziemniaków, nadaje się do jajecznicy, dań mięsnych, dodawana jest do hamburgerów, hot dogów.

FLORPAK asado CebollaFLORPAK asado Cebolla
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-01-31

pojemność

cena za kilogram

50,93 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901931700975

5901931700975

precio: 7,64 zł

7.64 PLN 2028-01-31 NewCondition

cebula do 68%, olej roślinny - olej palmowy (stały całkowicie utwardzony), mąka pszenna, sól


Tekst z pogrubioną czcionką, podkreślony.


Información para alérgicos:

Produkt w swym składzie zawiera: MĄKĘ PSZENNĄ.

W zakładzie konfekcjonuje się: pszenicę, kaszę jęczmienną, soję, migdały, orzechy ziemne     i włoskie.


Cebula prażona ma szerokie zastosowanie w kuchni. Służy jako dodatek do ziemniaków, nadaje się do jajecznicy, dań mięsnych, dodawana jest do hamburgerów, hot dogów.


marca:Florpak
Tipo de embalaje:

Torebka foliowa


Dirección del productor:

Florpak Sp. z o.o.

ul. Kolejowa 92

05-092 Łomianki

Filia w Wojniczu

ul. Warszawska 29, 32-830 Wojnicz


Dirección de devolución:

Florpak Sp. z o.o.

ul. Warszawska 29

32-830 Wojnicz 


¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Florpak Pimienta negra florpak en Florpak Pimienta negra florpak en
    grano 150 g
    82,73zł/kg

    precio: 12,41 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad
    2028-06-30
    Prymat pimienta negro Prymat pimienta negro
    20 g
    99,50zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad 2029-07-30
    Prymat pimientos dulces suelo Prymat pimientos dulces suelo
    20 g
    105,00zł/kg

    precio: 2,10 zł

    PLN
    1
    17
    fecha de caducidad 2029-07-30
    Prymat de pimienta de cayena Prymat de pimienta de cayena
    20 g
    99,50zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2029-02-28
    Prymat frotado mejorana Prymat frotado mejorana
    8 g
    248,75zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2029-05-30
    Prymat sazonar albahaca para Prymat sazonar albahaca para
    vajilla la provisión en el reverso 10 g
    199,00zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2029-03-30
    Prymat sal de ajo Prymat sal de ajo
    40 g
    55,50zł/kg

    precio: 2,22 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad
    2028-01-30
    Prymat ají ( pimiento de cayena ) Prymat ají ( pimiento de cayena )
    picada 15 g
    132,67zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2029-02-28
    Florpak frijoles rojos en la bolsa Florpak frijoles rojos en la bolsa
    de 400g FLORPAK 500 g
    12,64zł/kg

    precio: 6,32 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-12-31
    Florpak Frijoles FLORPAK uniforme Florpak Frijoles FLORPAK uniforme
    blanco 500 g
    18,54zł/kg

    precio: 9,27 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2028-05-30
    Florpak FLORPAK Frijoles Gigantes Florpak FLORPAK Frijoles Gigantes
    450 g
    23,38zł/kg

    precio: 10,52 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2028-06-30
    Florpak FLORPAK Judías gigantes Florpak FLORPAK Judías gigantes
    Medio 450 g
    21,36zł/kg

    precio: 9,61 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad 2028-06-30
    Florpak lentejas rojas FLORPAK Florpak lentejas rojas FLORPAK
    500 g
    16,38zł/kg

    precio: 8,19 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad
    2028-06-30
    Florpak lentejas verdes FLORPAK Florpak lentejas verdes FLORPAK
    500 g
    14,30zł/kg

    precio: 7,15 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad
    2027-12-31
    Florpak FLORPAK sopa griega Florpak FLORPAK sopa griega
    400 g
    19,33zł/kg

    precio: 7,73 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-09-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5