Especia de café Dary Natury BIO

Dary Natury
51Especia de café Dary Natury BIO

Składniki:

cynamon*34%, kardamon*, imbir*, goździki*, korzeń kuklika* (w różnych proporcjach)

(*certyfikowany składnik ekologiczny)

 

Opis:

Kawa z dodatkiem tej przyprawy doskonale zyskuje na aromacie i smaku.

Przyprawa wzmacnia także działanie pobudzające kawy, dzięki czemu można ją robić słabszą. Działa wzmacniająco oraz rozgrzewająco.

Especia de café Dary Natury BIOEspecia de café Dary Natury BIO
BIO
masa netto

masa netto

50 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-04-04

pojemność

cena za kilogram

484,60 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902741008961

5902741008961

precio: 24,23 zł

24.23 PLN 2028-04-04 NewCondition

cynamon*34%, kardamon*, imbir*, goździki*, korzeń kuklika* (w różnych proporcjach) (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Składniki:

cynamon*34%, kardamon*, imbir*, goździki*, korzeń kuklika* (w różnych proporcjach)

(*certyfikowany składnik ekologiczny)

 

Opis:

Kawa z dodatkiem tej przyprawy doskonale zyskuje na aromacie i smaku.

Przyprawa wzmacnia także działanie pobudzające kawy, dzięki czemu można ją robić słabszą. Działa wzmacniająco oraz rozgrzewająco.


¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Cykoria Especia de achicoria para Cykoria Especia de achicoria para
    la preservación de pimientos 50 g
    62,20zł/kg

    precio: 3,11 zł

    PLN
    1
    31
    fecha de caducidad
    2028-07-30
    Dary Natury Dary Natury Przyprawa Dary Natury Dary Natury Przyprawa
    do grzańca 50 g
    310,00zł/kg

    precio: 15,50 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2027-09-04
    Kamis curry Kamis curry
    fecha de caducidad 2029-01-25
    Prymat clásica parrilla Prymat clásica parrilla
    condimento 20g

    precio: 2,23 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2029-03-31
    Prymat Aderezo para peces Prymat Aderezo para peces
    fecha de caducidad 2028-05-30
    Prymat especias a la olla Prymat especias a la olla
    fecha de caducidad 2028-01-31
    Prymat especias para callos Prymat especias para callos
    fecha de caducidad
    2027-11-30
    Prymat hierbas provenzales Prymat hierbas provenzales
    10 g
    199,00zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    16
    fecha de caducidad 2029-08-30
    Dary Natury Té de raíz de diente Dary Natury Té de raíz de diente
    de león Dary Natury BIO 100 g
    189,90zł/kg

    precio: 18,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2028-01-04
    Dary Natury Dary Natury té BIO Dary Natury Dary Natury té BIO
    hierba tomillo 25 g
    270,40zł/kg

    precio: 6,76 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-04-01
    Dary Natury Condimento para aves Dary Natury Condimento para aves
    Dary Natury BIO 30 g
    260,67zł/kg

    precio: 7,82 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2028-01-02
    Dary Natury Dary Natury Przyprawa Dary Natury Dary Natury Przyprawa
    do mięsa 40 g
    231,50zł/kg

    precio: 9,26 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad
    2028-03-01
    Dary Natury Regalos de la Dary Natury Regalos de la
    naturaleza Provenzal BIO condimentos 20 g
    429,50zł/kg

    precio: 8,59 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad
    2028-03-03
    Dary Natury Dary Natury
    500 g
    65,52zł/kg

    precio: 32,76 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2028-04-03
    Dary Natury Harina de bellota Dary Dary Natury Harina de bellota Dary
    Natury BIO sin gluten 500 g
    33,52zł/kg

    precio: 16,76 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-12-04
    Dary Natury Regalos de la Dary Natury Regalos de la
    naturaleza Anís BIO 30 g
    254,00zł/kg

    precio: 7,62 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad
    2028-01-04
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5