Dary Natury

Jest to doskonała kompozycja ekologicznych przypraw korzennych takich jak goździki, czy imbir z dodatkiem cynamonu oraz gałki muszkatołowej.
Połączenie wyśmienicie dobranych składników pozwoli na przygotowanie aromatycznego grzańca na bazie wina lub piwa, który doskonale sprawdzi się podczas picia w długie jesienne i zimowe wieczory.

BIO
masa netto

masa netto

50 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-09-04

pojemność

cena za kilogram

310,00 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902741006295

5902741006295

precio: 15,50 zł

15.50 PLN 2027-09-04 NewCondition

goździki*, cynamon*, imbir*, pigwowiec owoc*, kardamon*, gałka muszkatołowa* (w zmiennych proporcjach). (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Jest to doskonała kompozycja ekologicznych przypraw korzennych takich jak goździki, czy imbir z dodatkiem cynamonu oraz gałki muszkatołowej.
Połączenie wyśmienicie dobranych składników pozwoli na przygotowanie aromatycznego grzańca na bazie wina lub piwa, który doskonale sprawdzi się podczas picia w długie jesienne i zimowe wieczory.


Dary Natury Especia de café Dary Dary Natury Especia de café Dary
Natury BIO 50 g
484,60zł/kg

precio: 24,23 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2028-04-04
Cykoria Especia de achicoria para Cykoria Especia de achicoria para
la preservación de pimientos 50 g
62,20zł/kg

precio: 3,11 zł

PLN
1
31
fecha de caducidad
2028-07-30
Dary Natury Dary Natury Proszek Dary Natury Dary Natury Proszek
BIO
Dary Natury Proszek grzybowy BIO Dary Natury Proszek grzybowy BIO
grzybowy BIO 50 g
386,20zł/kg

precio: 19,31 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-12-02
Kamis curry Kamis curry
fecha de caducidad 2029-01-25
Prymat clásica parrilla Prymat clásica parrilla
condimento 20g

precio: 2,23 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2029-03-31
Prymat Aderezo para peces Prymat Aderezo para peces
fecha de caducidad 2028-05-30
Prymat especias a la olla Prymat especias a la olla
fecha de caducidad 2028-01-31
Prymat especias para callos Prymat especias para callos
fecha de caducidad
2027-11-30
Dary Natury Té de raíz de diente Dary Natury Té de raíz de diente
de león Dary Natury BIO 100 g
189,90zł/kg

precio: 18,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-01-04
Dary Natury Dary Natury té BIO Dary Natury Dary Natury té BIO
hierba tomillo 25 g
270,40zł/kg

precio: 6,76 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-04-01
Dary Natury Condimento para aves Dary Natury Condimento para aves
Dary Natury BIO 30 g
260,67zł/kg

precio: 7,82 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-01-02
Dary Natury Dary Natury Przyprawa Dary Natury Dary Natury Przyprawa
do mięsa 40 g
231,50zł/kg

precio: 9,26 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2028-03-01
Dary Natury Regalos de la Dary Natury Regalos de la
naturaleza Provenzal BIO condimentos 20 g
429,50zł/kg

precio: 8,59 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2028-03-03
Dary Natury Dary Natury
500 g
65,52zł/kg

precio: 32,76 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-04-03
Dary Natury Harina de bellota Dary Dary Natury Harina de bellota Dary
Natury BIO sin gluten 500 g
33,52zł/kg

precio: 16,76 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-12-04
Dary Natury Regalos de la Dary Natury Regalos de la
naturaleza Anís BIO 30 g
254,00zł/kg

precio: 7,62 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2028-01-04
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5