Dr. Gelatina con sabor a fresa Oetker

Dr. Oetker
Dr. Gelatina con sabor a fresa Oetker Dr. Gelatina con sabor a fresa Oetker
masa netto

masa netto

72 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-08-30

pojemność

cena za kilogram

33,47 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900437027807

5900437027807

precio: 2,41 zł

2.41 PLN 2027-08-30 NewCondition
cukier, żelatyna, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), aromat, ekstrakt z czarnej marchwi i hibiskusa, barwnik (karoteny)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu 100 g
Energia208 kJ
Energia49 kcal
Tłuszcz0 g
w tym Kwasy Nasycone0 g
Węglowodany10 g
w tym Cukry10 g
Białko1,7 g
Sól0,01 g
* Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).
4 porcje po 143 g

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Dr. Oetker
Nombre del producto regulado legalmente:Galaretka w proszku, smak truskawkowy.
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparación y uso:1. Zagotuj wodę i odmierz 500 ml. 2. Zawartość torebki wsyp do wody i dokładnie wymieszaj, aż do rozpuszczenia (nie gotuj). 3. Galaretkę wlej do salaterek i po wystudzeniu wstaw do lodówki do stężenia. Możesz też zalać owoce wystudzoną galaretką. W czasie upałów oraz by uzyskać kostki użyj mniej wody. Pamiętaj, że świeże owoce kiwi i ananasa uniemożliwiają tężenie galaretki.
Recetas:Przepis na: Sernik na zimno truskawkowy z motylkami Spód: - 70 g biszkoptów Masa sernikowa: - 2 opak. Galaretki krystalicznej o smaku truskawka-wanilia Dr. Oetkera - 300 ml wody - 1 kg twarogu z wiaderka - 200 ml schłodzonej śmietanki min. 30 % tł. - 120 g cukru pudru Galaretka: - 1 opak. Galaretki o smaku truskawkowym Dr. Oetkera - 400 ml wody - 200 g truskawek Do dekoracji: - 5 dużych truskawek - 5 borówek - 200 ml schłodzonej śmietanki min. 30 % tł. - 15 g cukru pudru - 3-4 listki mięty Sposób przygotowania: - Dno tortownicy o średnicy 24 cm wyłóż papierem do pieczenia, a następnie biszkoptami. - Galaretki krystaliczne rozpuść w 300 ml wrzącej wody, odstaw do wystygnięcia. Twaróg wymieszaj dokładnie z cukrem pudrem. Schłodzoną śmietankę ubij, dodaj do masy sernikowej. Wlewaj niewielkim strumieniem wystudzoną galaretkę, cały czas miksując. Masę przelej na biszkopty i odstaw do lodówki do stężenia. - Galaretkę truskawkową rozpuść w 400 ml wrzącej wody, odstaw do lodówki, aby delikatnie stężała, ale nadal była lejąca. - Truskawki pokrój na połówki, ułóż na masie sernikowej. Wlej galaretkę i odstaw do lodówki do całkowitego stężenia. - Śmietankę ubij na sztywno z cukrem pudrem, przełóż do rękawa cukierniczego z ozdobną tylką. Wyszprycuj na sernik rozetki. Truskawki pokrój na grubsze plastry, układając motyle skrzydła na każdej rozetce. Z borówek ułóż głowy motyli. Sernik udekoruj listkami mięty.
Tipo de embalaje:Saszetka
Dirección del productor:Dr. Oetker Polska Sp. z o.o. ul. Adm. Dickmana 14/15, 80-339 Gdańsk
Dirección de devolución:
Dr. Oetker Dr.Oetker Gelatina con Dr. Oetker Dr.Oetker Gelatina con
sabor a frambuesa 72 g
33,47zł/kg

precio: 2,41 zł

PLN
1
25
fecha de caducidad
2027-08-30
Dr. Oetker Dr. Gelatina con sabor Dr. Oetker Dr. Gelatina con sabor
a limón Oetker 72 g
33,47zł/kg

precio: 2,41 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2027-08-30
Winiary gelatina de limón Winiary gelatina de limón
71 g
39,30zł/kg

precio: 2,79 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad 2027-02-28
Cykoria jalea con el sabor del Cykoria jalea con el sabor del
limón 75 g
24,53zł/kg

precio: 1,84 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-11-30
Cykoria jalea con el sabor de la Cykoria jalea con el sabor de la
frambuesa 75 g
24,53zł/kg

precio: 1,84 zł

PLN
1
40
fecha de caducidad 2027-11-30
Cykoria jalea con el sabor de la Cykoria jalea con el sabor de la
fresa 75 g
24,53zł/kg

precio: 1,84 zł

PLN
1
125
fecha de caducidad 2027-11-30
Cykoria jalea con el sabor de la Cykoria jalea con el sabor de la
grosella espinosa 75 g
26,53zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
20
fecha de caducidad 2028-01-30
Cykoria jalea con el sabor de la Cykoria jalea con el sabor de la
cereza 75 g
24,53zł/kg

precio: 1,84 zł

PLN
1
21
fecha de caducidad 2027-10-30
Dr. Oetker Dr. Oetker ron sabor a Dr. Oetker Dr. Oetker ron sabor a
las tortas 9 ml
264,44zł/l

precio: 2,38 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-01-30
Dr. Oetker Dr. Oetker de polvo Dr. Oetker Dr. Oetker de polvo
para hornear 30 g
33,00zł/kg

precio: 0,99 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad 2027-05-30
Dr. Oetker Ácido cítrico Dr. Dr. Oetker Ácido cítrico Dr.
fecha de caducidad 2029-06-30
Dr. Oetker Dr. Oetker gelatina Dr. Oetker Dr. Oetker gelatina
comestible 20 g
149,50zł/kg

precio: 2,99 zł

PLN
1
27
fecha de caducidad 2029-02-28
Dr. Oetker Dr. Oetker momento Dr. Oetker Dr. Oetker momento
dulce , jalea de fresa 30 g
55,00zł/kg

precio: 1,65 zł

PLN
1
26
fecha de caducidad 2027-07-31
Dr. Oetker Dr. Oetker momento Dr. Oetker Dr. Oetker momento
dulce de la jalea de Apple 30 g
55,33zł/kg

precio: 1,66 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-04-30
Dr. Oetker Dr. Oetker jalea Dr. Oetker Dr. Oetker jalea
momento dulce cereza 30 g
55,00zł/kg

precio: 1,65 zł

PLN
1
31
fecha de caducidad 2027-07-31
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5