Masa de dulce de azúcar Delecta Kajmak con sabor a nuez

| Wartości odżywcze (%) | w 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1237 kJ/293 kcal |
| Tłuszcz | 5,5 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 3,8 g |
| Węglowodany | 55 g |
| w tym cukry | 55 g |
| Białko | 5,5 g |
| Sól | 0,15 g |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
¿Cómo añadir una opinión?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 2 ocen.
woda, mak biały 23 %, cukier, kaszka pszenna, mąka pszenna, miód wielokwiatowy, naturalny aromat marcepanowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy.
precio: 10,63 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Semilla_de_amapola_Bakalland_de_amapola_blanca_con_sabor_a_mazapn_z_bialego_maku_o_smaku_marcepanowym/74700.html2028-10-30
precio: 10,76 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Masa_de_dulce_de_azcar_Delecta_Kajmak._sabor_tradicional_smak_tradycyjny/112310.html2028-01-31
precio: 10,75 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Masa_de_dulce_de_azcar_Delecta_Kajmak._caramelo_salado_slony_karmel/112311.html2026-08-30
precio: 10,68 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Masa_de_dulce_de_gostyn/27935.htmlWoda, syrop glukozowo-fruktozowy, mak 21%, bakalie 8% ( rodzynki, kandyzowane skórki pomarańczowe), cukier, skrobia modyfikowana, mąka pszenna, błonnik bambusowy, aromat, cyna(...)
precio: 10,51 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Helcom_Masa_de_semillas_de_amapola_con_nueces_y_pasas/104963.htmlprecio: 1,22 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Azcar_de_vainilla_delecta/27144.htmlcukier, mąka pszenna, skrobia pszenna, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu 5 %, skrobia, proszek do pieczenia (substancje spulchniające: difosforany, węglany sodu)(...)
precio: 8,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/un_gran_pastel_de_hoja_con_sabor_chocoloate_o_smaku_czekoladowym/29290.htmlcukier, mąka pszenna, skrobia pszenna, skrobia ziemniaczana, mąka pszenna tortowa, proszek jogurtowy 4,5 % (mleko odtłuszczone, serwatka (z mleka), kultury bakterii jogurtowyc(...)
precio: 8,75 zł
PLN https://es.dodomku.pl/una_gran_Yogur_torta_de_la_hoja_jogurtowe/29291.htmlprecio: 6 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Kujawianka_sustituto_del_caf/31875.htmlmąka pszenna, cukier, drożdże piekarskie w proszku 3 %, emulgatory: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem mlekowym, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczow(...)
precio: 9,19 zł
PLN https://es.dodomku.pl/un_gran_pastel_de_hoja_de_levadura_drozdzowe/31968.htmlmąką pszenna, cukier, mleko odtłuszczone w proszku, mąka żytnia, cykoria prażona, proszek do pieczenia (substancje spulchniające: węglany sodu, difosforany), przyprawy 1,3 % ((...)
precio: 8,81 zł
PLN https://es.dodomku.pl/gran_hoja_de_pan_de_jengibre/33599.htmlcukier, syrop glukozowy, olej palmowy, skrobia modyfikowana ziemniaczana, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem octowym, białka mleka, aromaty
precio: 2,23 zł
PLN https://es.dodomku.pl/bola_de_nieve_en_polvo_postre_original._w_proszku/33834.htmlCiasto: mąka pszenna, cukier, glukoza, mąka ryżowa, skrobia pszenna, proszek do pieczenia (substancje spulchniające: difosforany, węglany sodu, fosforany wapnia), aromaty, sub(...)
precio: 8,34 zł
PLN https://es.dodomku.pl/magdalenas_rellenas_con_copos_de_chocolate_platkami_czekolady/34001.html2027-02-28






Carrito de compras