Delecta Aromatyzuje ok. 2,5 kg ciasta.
pojemność netto

pojemność netto

12 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-02-28

pojemność

cena za litr

166,67 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

59001812

precio: 2,00 zł

2.00 PLN 2027-02-28 NewCondition
olej rzepakowy, aromat
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Aromatyzuje ok. 2,5 kg ciasta.
Características:30 % więcej
marca:Delecta
Conservación:Najlepiej spożyć przed końcem / Numer partii - patrz buteleczka. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Tipo de embalaje:Butelka szklana
Dirección del productor:FoodWell Sp. z o.o. ul. Fabryczna 5 00-446 Warszawa
Dirección de devolución:FoodWell Sp. z o.o. ul. Fabryczna 5 00-446 Warszawa
Delecta Delecta Aromat do ciast Delecta Delecta Aromat do ciast
waniliowy 12 ml
166,67zł/l

precio: 2 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2027-01-30
Delecta Delecta Aromat do ciast Delecta Delecta Aromat do ciast
rumowy 12 ml
155,00zł/l

precio: 1,86 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2027-04-30
Delecta Delecta Aromat do ciast Delecta Delecta Aromat do ciast
cytrynowy 12 ml
165,83zł/l

precio: 1,99 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad 2027-02-28
Delecta Delecta Aromat do ciast Delecta Delecta Aromat do ciast
12 ml
165,83zł/l

precio: 1,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-04-30
Delecta Delecta Aromat do ciast Delecta Delecta Aromat do ciast
arakowy 12 ml
166,67zł/l

precio: 2 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2027-04-30
Dr. Oetker Dr. Oetker ron sabor a Dr. Oetker Dr. Oetker ron sabor a
las tortas 9 ml
264,44zł/l

precio: 2,38 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-01-30
Dr. Oetker Dr. Oetker naranja Dr. Oetker Dr. Oetker naranja
sabor a las tortas 9 ml
251,11zł/l

precio: 2,26 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-05-30
Dr. Oetker Dr. Oetker crema sabor Dr. Oetker Dr. Oetker crema sabor
a las tortas 9 ml
251,11zł/l

precio: 2,26 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad 2027-06-30
Delecta un gran pastel de hoja con Delecta un gran pastel de hoja con
sabor chocoloate 670 g
13,42zł/kg

precio: 8,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-08-30
Delecta una gran Yogur torta de la Delecta una gran Yogur torta de la
hoja 640 g
13,89zł/kg

precio: 8,89 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-09-30
Delecta Kujawianka sustituto del Delecta Kujawianka sustituto del
café 500 g
12,76zł/kg

precio: 6,38 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-03-30
Delecta un gran pastel de hoja de Delecta un gran pastel de hoja de
levadura 600. g
15,57zł/kg

precio: 9,34 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-08-30
Delecta Karpatka Crema Delecta Delecta Karpatka Crema Delecta
Original 250 g
19,56zł/kg

precio: 4,89 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-05-30
Delecta gran hoja de pan de Delecta gran hoja de pan de
jengibre 680 g
13,22zł/kg

precio: 8,99 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-06-30
Delecta bola de nieve en polvo Delecta bola de nieve en polvo
postre original, 51 g
41,96zł/kg

precio: 2,14 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad 2027-06-30
Delecta magdalenas rellenas con Delecta magdalenas rellenas con
copos de chocolate 280 g
29,79zł/kg

precio: 8,34 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-02-28
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5