puré de tomate con hierbas Dawtona polaco

Dawtona
53puré de tomate con hierbas Dawtona polaco
Ten przecier powstał z 10 pomidorów zebranych latem w rejonie Zamojszczyzny
puré de tomate con hierbas Dawtona polacopuré de tomate con hierbas Dawtona polaco
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-06-26

pojemność

cena za kilogram

11,28 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901713011763

5901713011763

precio: 5,64 zł

5.64 PLN 2028-06-26 NewCondition
pomidory (99,5 %), sól
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu w 100 g
Wartość energetyczna122 kJ / 29 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany4,0 g
w tym cukry3,9 g
Błonnik0,8 g
Białko1,6 g
Sól0,51 g

Ten przecier powstał z 10 pomidorów zebranych latem w rejonie Zamojszczyzny
marca:Dawtona
Sobre la marca:Dawtona Rodzinna firma
Nombre del producto regulado legalmente:Przecier pomidorowy. Produkt pasteryzowany.
Otra información:FSC - Mix, FSC C020428
Conservación:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii na górze opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 48 godzin.
Tipo de embalaje:Karton
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Podravka mousse de tomate Podravka mousse de tomate
    500 g
    8,70zł/kg

    precio: 4,35 zł

    PLN
    1
    33
    fecha de caducidad 2029-05-05
    Bio Food Puré de tomate sin Bio Food Puré de tomate sin
    gluten Bio Food BIO 500 ml
    19,98zł/l

    precio: 9,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2028-03-14
    Dawtona mousse de tomate Dawtona mousse de tomate
    500 g
    11,04zł/kg

    precio: 5,52 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2028-08-28
    la BIO IDEA Puré de tomate Passat la BIO IDEA Puré de tomate Passat
    La Bio Idea en caja BIO 500 g
    16,78zł/kg

    precio: 8,39 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2027-12-11
    Podravka Puré de tomate Podravka Podravka Puré de tomate Podravka
    con hierbas mediterráneas 500 ml
    8,70zł/l

    precio: 4,35 zł

    PLN
    1
    26
    fecha de caducidad 2028-04-23
    Jamar Tomate clásico Jamar Passat Jamar Tomate clásico Jamar Passat
    500 g
    9,98zł/kg

    precio: 4,99 zł

    PLN
    1
    14
    fecha de caducidad 2028-02-29
    Alce Nero Salsa de tomate Alce Alce Nero Salsa de tomate Alce
    Nero Passata 3x200g BIO 600 g
    25,60zł/kg

    precio: 15,36 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2028-03-31
    Metelliana Tomates Metelliana Metelliana Tomates Metelliana
    rallados sin piel 690 g
    11,58zł/kg

    precio: 7,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-08-31
    Dawtona chips de remolacha Dawtona chips de remolacha
    510 g
    11,51zł/kg

    precio: 5,87 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-03-17
    Dawtona maíz dulce en conserva Dawtona maíz dulce en conserva
    400 g
    13,00zł/kg

    precio: 5,20 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad 2029-10-08
    Dawtona frijoles rojos enlatados Dawtona frijoles rojos enlatados
    400 g
    13,65zł/kg

    precio: 5,46 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad 2029-05-04
    Dawtona rodajas de tomate en lata Dawtona rodajas de tomate en lata
    400 g
    13,05zł/kg

    precio: 5,22 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2028-10-04
    Dawtona tomates enteros en Dawtona tomates enteros en
    conserva 400 g
    13,70zł/kg

    precio: 5,48 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad 2028-09-24
    Dawtona alubias blancas Dawtona alubias blancas
    400 g
    13,68zł/kg

    precio: 5,47 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2029-03-20
    Dawtona Guisantes Dow TONO Dawtona Guisantes Dow TONO
    enlatados 400 g
    9,98zł/kg

    precio: 3,99 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2028-07-23
    Dawtona Dawtona tomates en rodajas Dawtona Dawtona tomates en rodajas
    en una lata con ajo 400 g
    12,50zł/kg

    precio: 5 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2027-09-26
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5