Dainty Champagne Frambuesa

Delicje

Delicje Szampańskie moja chwila przyjemności

Delicje Szampańskie Malinowe 294g to idealne połączenie najwyższej jakości składników, soczystej galaretki o smaku malinowym, prawdziwej, kruchej czekolady i delikatnego, puszystego biszkoptu.

Dainty Champagne FrambuesaDainty Champagne Frambuesa
masa netto

masa netto

294 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-01-24

pojemność

cena za kilogram

34,73 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906747318130

5906747318130

precio: 10,21 zł

10.21 PLN 2027-01-24 NewCondition

Delicje Szampańskie moja chwila przyjemności

Delicje Szampańskie Malinowe 294g to idealne połączenie najwyższej jakości składników, soczystej galaretki o smaku malinowym, prawdziwej, kruchej czekolady i delikatnego, puszystego biszkoptu.


Delicje Dainty Champagne Naranja Delicje Dainty Champagne Naranja
294 g
36,63zł/kg

precio: 10,77 zł

PLN
1
18
fecha de caducidad 2026-12-26
Delicje Dainty Champagne Cereza Delicje Dainty Champagne Cereza
294 g
35,37zł/kg

precio: 10,40 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2027-01-26
Milka Galletas Milka Pieguski con Milka Galletas Milka Pieguski con
chocolate y nueces 135 g
44,37zł/kg

precio: 5,99 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-04-28
Milka Galletas Milka Pieguski con Milka Galletas Milka Pieguski con
chocolate 135 g
42,96zł/kg

precio: 5,80 zł

PLN
1
29
fecha de caducidad 2027-03-27
San Łakotki postre torta con San Łakotki postre torta con
azúcar 168 g
33,21zł/kg

precio: 5,58 zł

PLN
1
19
fecha de caducidad 2027-05-23
Cukry Nyskie Galletas Nyskie Cukry Nyskie Galletas Nyskie
Azúcares FIT&FREE vainilla 120 g
40,42zł/kg

precio: 4,85 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2026-12-18
Wedel frambuesa champán delicado Wedel frambuesa champán delicado
fecha de caducidad 2026-12-18
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5