Dr. Gerard Pryncypalki Blanco y negro

dr Gerard
52Dr. Gerard Pryncypalki Blanco y negro
Dr. Gerard Pryncypalki Blanco y negro  Dr. Gerard Pryncypalki Blanco y negro
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-12-17

pojemność

cena za kilogram

36,70 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907471419872

5907471419872

precio: 7,34 zł

7.34 PLN 2026-12-17 NewCondition
cukier, tłuszcze i oleje roślinne (palmowy, shea, rzepakowy), mąka pszenna, serwatka w proszku (z mleka), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, 7 %, czekolada mleczna 1,9 % (zawiera mleko), śmietanka w proszku 0,2 % (w kremie), skrobia ziemniaczana, barwnik: karmel amoniakalny, miazga kakaowa, emulgatory: lecytyny, sól, substancje spulchniające: węglany sodu, węglany amonu, aromaty
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu w 100 g produktu
Wartość energetyczna2193 kJ / 525 kcal
Tłuszcz31 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone18 g
Węglowodany56 g
- w tym cukry41 g
Białko5,5 g
Sól0,11 g

Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
nowa receptura, kakaowy wafelek, krem o smaku śmietankowym
marca:dr Gerard
Sobre la marca:spróbuj także innych dr Gerard PryncyPałki Wafelki zdobione mleczną czekoladą dr Gerard PryncyPałki orzechowy smak dr Gerard PryncyPałki kokosowe
Nombre del producto regulado legalmente:Wafelki kakaowe z kremem o smaku śmietankowym dekorowane czekoladą mleczną.
Conservación:Najlepiej spożyć przed: data na boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Tipo de embalaje:Torba
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Bahlsen Galletas De Postre De Bahlsen Galletas De Postre De
    Krakuski Con Azúcar 200 g
    26,50zł/kg

    precio: 5,30 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2027-04-25
    Cukry Nyskie Cukry Nyskie Galletas Cukry Nyskie Cukry Nyskie Galletas
    integrales Petit Beurre 200 g
    29,95zł/kg

    precio: 5,99 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2027-02-18
    Cukry Nyskie Cukry Nyskie Galletas Cukry Nyskie Cukry Nyskie Galletas
    de cacao Petit Beurre 200 g
    29,95zł/kg

    precio: 5,99 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad
    2027-07-31
    Apetitki Aperitivos Petit Beurre Apetitki Aperitivos Petit Beurre
    Galletas de cacao 200 g
    24,25zł/kg

    precio: 4,85 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2027-09-10
    Apetitki Aperitivos Petit Beurre Apetitki Aperitivos Petit Beurre
    Galletas negras 200 g
    24,25zł/kg

    precio: 4,85 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Apetitki Aperitivos Petit Beurre Apetitki Aperitivos Petit Beurre
    Galletas de mantequilla 200 g
    24,25zł/kg

    precio: 4,85 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-08-19
    Milka Galletas Milka Pieguski con Milka Galletas Milka Pieguski con
    chocolate y nueces 135 g
    44,37zł/kg

    precio: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2027-04-28
    dr Gerard Dr. Gerard Biscuits con dr Gerard Dr. Gerard Biscuits con
    coco glaseado de cacao, espolvoreado con virutas de 160 g
    39,06zł/kg

    precio: 6,25 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad
    2027-07-05
    dr Gerard Dr. Gerard Magic Duet dr Gerard Dr. Gerard Magic Duet
    galletas de chocolate con crema de chocolate 185 g
    30,27zł/kg

    precio: 5,60 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad
    2027-03-08
    dr Gerard Dr. Gerard dirige gofres dr Gerard Dr. Gerard dirige gofres
    de coco con crema 200 g
    34,95zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2027-02-19
    dr Gerard Dr. Gerard Barritas de dr Gerard Dr. Gerard Barritas de
    crema con sabor a albaricoque 170 g
    37,12zł/kg

    precio: 6,31 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2027-04-01
    dr Gerard dr Gerard Mafijne Black dr Gerard dr Gerard Mafijne Black
    Herbatniki 216 g
    29,35zł/kg

    precio: 6,34 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad
    2027-06-29
    dr Gerard dr Gerard Mafijne Duo dr Gerard dr Gerard Mafijne Duo
    Herbatniki 216 g
    25,97zł/kg

    precio: 5,61 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad
    2027-04-15
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5