Bio Planet Amarantus ampliado BIO

Bio Planet

Ekologiczny amarantus jest jedną z najstarszych i najbardziej pożywnych roślin (pseudozbóż) uprawianych na świecie. Amarantus ekspandowany (popping) jest gotowym produktem do bezpośredniego spożycia. Polecamy jako dodatek do jogurtu, MLEKA, napoju roślinnego, deseru, sałatki czy zupy krem. Idealny również do naleśników, ciasta, kotletów warzywnych lub jako panierka.

Bio Planet Amarantus ampliado BIOBio Planet Amarantus ampliado BIO
BIO
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-11-30

pojemność

cena za kilogram

64,93 zł / kg

kraj

País de origen

Indie

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814668561

5907814668561

precio: 9,74 zł

9.74 PLN 2026-11-30 NewCondition

ekologiczny amarantus ekspandowany 100 %


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna 1626 kJ/385 kcal
Tłuszcz 7,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,5 g
Węglowodany 65 g
w tym cukry 1,7 g
Błonnik 2,5 g
Białko 14 g
Sól 0,01 g


Zboża zawierające gluten : Może zawierać

Ekologiczny amarantus jest jedną z najstarszych i najbardziej pożywnych roślin (pseudozbóż) uprawianych na świecie. Amarantus ekspandowany (popping) jest gotowym produktem do bezpośredniego spożycia. Polecamy jako dodatek do jogurtu, MLEKA, napoju roślinnego, deseru, sałatki czy zupy krem. Idealny również do naleśników, ciasta, kotletów warzywnych lub jako panierka.


marca:

Bio Planet


Nombre del producto regulado legalmente:Amarantus ekspandowany.
Otra información:

Unijne logo rolnictwa ekologicznego - PL-EKO-07, Rolnictwo spoza UE


Conservación:

Najlepiej spożyć przed: data na spodzie opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Tipo de embalaje:

Torebka


País de origen:

Indie


Dirección del productor:
Dirección de devolución:
Bio Planet Semillas de calabaza Bio Planet Semillas de calabaza
Bio Planet verde oscuro BIO 150 g
63,80zł/kg

precio: 9,57 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-06-30
Bio Planet Bio Planet Tomates Bio Planet Bio Planet Tomates
salados secos BIO 150 g
70,07zł/kg

precio: 10,51 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2026-12-31
Bio Planet Bio Planet Semillas de Bio Planet Bio Planet Semillas de
Calabaza Verde Oscuro (Cultivadas en Europa) BIO 150 g
66,60zł/kg

precio: 9,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-12-20
Radix Semilla de radix bis chía Radix Semilla de radix bis chía
150 g
46,60zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-09-30
Bio Planet Planeta de cáñamo Bio Planet Planeta de cáñamo
orgánico proteína en polvo BIO 150 g
68,07zł/kg

precio: 10,21 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-12-31
Florpak cáscara de calabaza Florpak cáscara de calabaza
FLORPAK Pestka 150 g
54,27zł/kg

precio: 8,14 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2027-09-30
Florpak Sin cáscara de girasol Florpak Sin cáscara de girasol
FLORPAK 150 g
26,60zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2027-01-31
Bio Planet Bio Planet Baobab en Bio Planet Bio Planet Baobab en
polvo BIO 150 g
101,13zł/kg

precio: 15,17 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-08-02
Bio Planet Bio Planet Amarantus Bio Planet Bio Planet Amarantus
ampliado BIO 100 g
76,40zł/kg

precio: 7,64 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-04-30
Bio Planet Bio Planet
500 g
18,68zł/kg

precio: 9,34 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-02-04
Bio Planet amaranto ecológica Bio Planet amaranto ecológica
1 kg

precio: 18,73 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-02-04
Bio Planet Bio Planet BIO Higos Bio Planet Bio Planet BIO Higos
Secos 150 g
89,73zł/kg

precio: 13,46 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-11-28
Bio Planet Almendras Bio Planet Bio Planet Almendras Bio Planet
BIO 100 g
109,90zł/kg

precio: 10,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-02-05
Bio Planet Copos de almendras Bio Bio Planet Copos de almendras Bio
Planet (almendras cortadas) BIO 100 g
135,00zł/kg

precio: 13,50 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-06-03
Bio Planet Bio Planet Nueces de Bio Planet Bio Planet Nueces de
Brasil BIO 150 g
169,27zł/kg

precio: 25,39 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-04-28
Bio Planet Pasas sultanas sin Bio Planet Pasas sultanas sin
gluten Bio Planet BIO 200 g
52,65zł/kg

precio: 10,53 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-04-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5