cáscara de calabaza FLORPAK Pestka

Florpak
52cáscara de calabaza FLORPAK Pestka

Pestki dyni zawierają dużo witamin, żelaza, wapnia, są bogate w błonnik. Pestki dyni mogą być świtną przekąską, dodawana jest również do pieczenia chleba, i innych potraw.

cáscara de calabaza FLORPAK Pestkacáscara de calabaza FLORPAK Pestka
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-09-30

pojemność

cena za kilogram

54,27 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901931701088

5901931701088

precio: 8,14 zł

8.14 PLN 2027-09-30 NewCondition

pestki dyni bez łupiny


Wartość odżywcza w 100g produktu

Wartość energetyczna (energia) - 556kcal

Tłuszcz - 45,8g

Węglowodany - 12,7g

Białko -24,5g


Tekst z pogrubioną czcionką, podkreślony.


Información para alérgicos:

W zakładzie konfekcjonuje się: pszenicę, kaszę jęczmienną, soję, migdały, orzechy ziemne     i włoskie.


Pestki dyni zawierają dużo witamin, żelaza, wapnia, są bogate w błonnik. Pestki dyni mogą być świtną przekąską, dodawana jest również do pieczenia chleba, i innych potraw.


marca:Florpak
Tipo de embalaje:

Torebka foliowa


Dirección del productor:

Florpak Sp. z o.o.

ul. Kolejowa 92

05-092 Łomianki

Filia w Wojniczu

ul. Warszawska 29, 32-830 Wojnicz 


Dirección de devolución:

Florpak Sp. z o.o.

ul. Warszawska 29

32-830 Wojnicz


¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Bio Planet Semillas de calabaza Bio Planet Semillas de calabaza
    Bio Planet verde oscuro BIO 150 g
    63,80zł/kg

    precio: 9,57 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Bio Planet Bio Planet Semillas de Bio Planet Bio Planet Semillas de
    Calabaza Verde Oscuro (Cultivadas en Europa) BIO 150 g
    66,60zł/kg

    precio: 9,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2026-12-20
    Ekologiko Ekologiko Orgánica Ekologiko Ekologiko Orgánica
    BIO
    Ekologiko Orgánica semillas de calabaza Ekologiko Orgánica semillas de calabaza
    semillas de calabaza 150 g
    55,87zł/kg

    precio: 8,38 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-03-23
    Bio Planet Bio Planet Tomates Bio Planet Bio Planet Tomates
    salados secos BIO 150 g
    70,07zł/kg

    precio: 10,51 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2026-12-31
    Bio Planet Bio Planet Amarantus Bio Planet Bio Planet Amarantus
    ampliado BIO 150 g
    64,93zł/kg

    precio: 9,74 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2026-11-30
    Radix Semilla de radix bis chía Radix Semilla de radix bis chía
    150 g
    46,60zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2027-09-30
    Bio Planet Planeta de cáñamo Bio Planet Planeta de cáñamo
    orgánico proteína en polvo BIO 150 g
    68,07zł/kg

    precio: 10,21 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-12-31
    Florpak Sin cáscara de girasol Florpak Sin cáscara de girasol
    FLORPAK 150 g
    26,60zł/kg

    precio: 3,99 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2027-01-31
    Florpak frijoles rojos en la bolsa Florpak frijoles rojos en la bolsa
    de 400g FLORPAK 500 g
    12,64zł/kg

    precio: 6,32 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-12-31
    Florpak Frijoles FLORPAK uniforme Florpak Frijoles FLORPAK uniforme
    blanco 500 g
    18,54zł/kg

    precio: 9,27 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2028-05-30
    Florpak FLORPAK Frijoles Gigantes Florpak FLORPAK Frijoles Gigantes
    450 g
    23,38zł/kg

    precio: 10,52 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2028-06-30
    Florpak FLORPAK Judías gigantes Florpak FLORPAK Judías gigantes
    Medio 450 g
    21,36zł/kg

    precio: 9,61 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad 2028-06-30
    Florpak lentejas rojas FLORPAK Florpak lentejas rojas FLORPAK
    500 g
    16,38zł/kg

    precio: 8,19 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad
    2028-06-30
    Florpak lentejas verdes FLORPAK Florpak lentejas verdes FLORPAK
    500 g
    14,30zł/kg

    precio: 7,15 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad
    2027-12-31
    Florpak FLORPAK sopa griega Florpak FLORPAK sopa griega
    400 g
    19,33zł/kg

    precio: 7,73 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-09-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5