Bio Planet
51
BIO
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-02-04

pojemność

cena za kilogram

18,68 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814663207

5907814663207

precio: 9,34 zł

9.34 PLN 2027-02-04 NewCondition

ekologiczny amarantus 100 %.


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna 1556 kJ/369 kcal
Tłuszcz 7,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,0 g
Węglowodany 59 g
w tym cukry 2,0 g
Błonnik 7,0 g
Białko 14 g
Sól 0,01 g


¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Florpak frijoles rojos en la bolsa Florpak frijoles rojos en la bolsa
    de 400g FLORPAK 500 g
    12,64zł/kg

    precio: 6,32 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-12-31
    Florpak Frijoles FLORPAK uniforme Florpak Frijoles FLORPAK uniforme
    blanco 500 g
    18,54zł/kg

    precio: 9,27 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2028-05-30
    Florpak lentejas rojas FLORPAK Florpak lentejas rojas FLORPAK
    500 g
    16,38zł/kg

    precio: 8,19 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad
    2028-06-30
    Florpak lentejas verdes FLORPAK Florpak lentejas verdes FLORPAK
    500 g
    14,30zł/kg

    precio: 7,15 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad
    2027-12-31
    Florpak FLORPAK Staropolska sopa Florpak FLORPAK Staropolska sopa
    fecha de caducidad 2028-12-31
    Florpak FLORPAK sopa mediterránea Florpak FLORPAK sopa mediterránea
    fecha de caducidad
    2028-12-31
    Florpak FLORPAK sopa Wojnicka Florpak FLORPAK sopa Wojnicka
    fecha de caducidad
    2028-12-31
    Bio Planet Bio Planet Quino blanco Bio Planet Bio Planet Quino blanco
    (quinua) sin gluten BIO 500 g
    35,72zł/kg

    precio: 17,86 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2027-07-31
    Bio Planet Bio Planet Amarantus Bio Planet Bio Planet Amarantus
    ampliado BIO 100 g
    76,40zł/kg

    precio: 7,64 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-04-30
    Bio Planet Bio Planet Amarantus Bio Planet Bio Planet Amarantus
    ampliado BIO 150 g
    64,93zł/kg

    precio: 9,74 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2026-11-30
    Bio Planet amaranto ecológica Bio Planet amaranto ecológica
    1 kg

    precio: 18,73 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2027-02-04
    Bio Planet Bio Planet BIO Higos Bio Planet Bio Planet BIO Higos
    Secos 150 g
    89,73zł/kg

    precio: 13,46 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-11-28
    Bio Planet Almendras Bio Planet Bio Planet Almendras Bio Planet
    BIO 100 g
    109,90zł/kg

    precio: 10,99 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2027-02-05
    Bio Planet Copos de almendras Bio Bio Planet Copos de almendras Bio
    Planet (almendras cortadas) BIO 100 g
    135,00zł/kg

    precio: 13,50 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-06-03
    Bio Planet Bio Planet Nueces de Bio Planet Bio Planet Nueces de
    Brasil BIO 150 g
    169,27zł/kg

    precio: 25,39 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-04-28
    Bio Planet Pasas sultanas sin Bio Planet Pasas sultanas sin
    gluten Bio Planet BIO 200 g
    52,65zł/kg

    precio: 10,53 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-04-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5