Ambientador Glade Relaxing Zen Gel

Glade
Ambientador Glade Relaxing Zen GelAmbientador Glade Relaxing Zen Gel
masa netto

masa netto

150 g

pojemność

cena za kilogram

59,93 zł / kg

kraj

País de origen

Produkt UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5000204307122

5000204307122

precio: 8,99 zł

8.99 PLN NewCondition
zapach wzbogacony olejkami eterycznymi, True Scent Technology - dla trwałego zapachu czystości
Advertencia de seguridad:Glade Lavender - odświeżacz powietrza w żelu Chronić przed dziećmi. Zawiera masę poreakcyjną 5-chloro-2-metylo-2H-izotiazol-3-onu i 2-metylo-2H-izotiazol-3-onu (3:1). Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.
marca:Glade
Tipo de embalaje:Opakowanie
País de origen:Produkt UE
Dirección del productor:SC Johnson Sp. z o.o., ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa, Tel.: +48 22 445 88 00 Infolinia 0801 11 12 11 (koszt połącz. wg taryfy operatora)
Dirección de devolución:SC Johnson Sp. z o.o., ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa, Tel.: +48 22 445 88 00 Infolinia 0801 11 12 11 (koszt połącz. wg taryfy operatora)
Glade Gel ambientador Glade Muguet Glade Gel ambientador Glade Muguet
150 g
59,93zł/kg

precio: 8,99 zł

PLN
1
12
Brise cítricos aerosol Brise cítricos aerosol
ambientador 300 ml
39,97zł/l

precio: 11,99 zł

PLN
1
2
Brise lirio aerosol ambientador Brise lirio aerosol ambientador
del valle 300 ml
39,97zł/l

precio: 11,99 zł

PLN
1
2
Brise aerosol ambientador de Brise aerosol ambientador de
lavanda 300ml 300 ml
39,97zł/l

precio: 11,99 zł

PLN
1
1
Brise aerosol ambientador jardín Brise aerosol ambientador jardín
japonés 300 ml
39,97zł/l

precio: 11,99 zł

PLN
1
1
Brise Sándalo aerosol ambientador Brise Sándalo aerosol ambientador
y Jasmine Bali 300 ml
39,97zł/l

precio: 11,99 zł

PLN
1
2
Air Wick Contribución Air Wick Air Wick Contribución Air Wick
flores blancas Freshmatic Max para ambientadores 250 ml de 250 ml
70,92zł/l

precio: 17,73 zł

PLN
1
2
Brise glade pulverización Brise glade pulverización
jazmín registro automática para suministrar madera de sándalo y 269 ml
77,47zł/l

precio: 20,84 zł

PLN
1
4
Glade Glade Ocean Adventure Glade Glade Ocean Adventure
Odświeżacz 1 szt.

precio: 8,99 zł

PLN
1
12
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5